Spełniaj marzenia i realizuj swoje cele z dodatkową gotówką.

Teraz z kodem: MNIEJ prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego z ubezpieczeniem wyniesie 0%

Zwiększ kwotę swojego kredytu i zyskaj:

  • jeden kredyt, zamiast kilku

  • nową ratę, w ustalonej przez Ciebie wysokości. Możesz wydłużyć okres kredytowania, dzięki czemu wysokość Twojej raty pozostanie na podobnym poziomie

  • krótki i zrozumiały aneks do umowy o kredyt gotówkowy

  • jeden harmonogram spłat

Pamiętaj!

Wpisz na wniosku kod: MNIEJ i obniż prowizję za udzielenie kredytu z ubezpieczeniem do 0%. Prowizja za udzielenie kredytu bez ubezpieczenia wyniesie 1%.

Twoje plany nie mogą czekać, a Ty potrzebujesz chwili oddechu? Skorzystaj z wakacji od kredytu i przesuń spłatę pierwszej raty.

  • Kiedy potrzebujesz chwili oddechu skorzystaj z wakacji kredytowych, z którymi przesuniesz spłatę pierwszej raty o 1, 2, a nawet 3 miesiące.
    Możliwość skorzystania z wakacji znajdziesz na pierwszej stronie wniosku o kredyt gotówkowy, w polu z dodatkowymi opcjami. Zrobisz to bez żadnych dodatkowych formalności. Pamiętaj tylko, że skorzystanie z wakacji kredytowych wiąże się z wydłużeniem okresu kredytowania.

 
Zobacz jakie to proste
 

Zaloguj się do serwisu transakcyjnego, przejdź do Pasażu i złóż wniosek o podwyższenie kredytu gotówkowego.

Jeśli będą konieczne dodatkowe dokumenty, szczegółowe informacje prześlemy do Ciebie e-mailem i smsem.

Aneks zaakceptujesz w serwisie transakcyjnym lub w wybranej przez Ciebie placówce. Dodatkowe pieniądze szybko pojawią się na Twoim koncie.

Ciesz się wygodą i porządkiem w finansach – masz jeden kredyt, jedną ratę, jeden harmonogram.

 
Oprocentowanie i wybrane opłaty

Za co zapłacę

Opłata

Oprocentowanie (nominalne w skali roku)

8%

Prowizja za udzielenie kredytu (od kwoty podwyższenia)

9,99% - 25,99%

Prowizja za udzielenie kredytu (od kwoty podwyższenia) z kodem MNIEJ

0% prowizji- kredyt zubezpieczeniem

1% prowizji - kredyt bez ubezpieczenia

Opłata za udzielenie karencji

0 zł

Opłata za sporządzenie aneksu do umowy o kredyt

0 zł

Koszty restrukturyzacji umowy

0 zł

Opłata za zmianę parametrów kredytu

0 zł

Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu

0 zł

*Pamiętaj, że koszt odsetkowy kredytu z wakacjami jest wyższy niż bez wakacji.

Reprezentatywny przykład sporządzony na podstawie przepisów art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim dla kredytu gotówkowego udzielonego w ramach Promocji „Za mniej”: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 7,62% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 23 171 zł, całkowita kwota do zapłaty 28 487,17 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 6,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 5 316,17 zł (w tym: prowizja 1% - 231,71 zł, oprocentowanie 6,99%, odsetki 5 084,46 zł), 69 miesięczne raty, w tym 60 miesięczne raty równe w wysokości po 412,86 zł, ostatnia rata 412,69 zł. Kalkulacja na dzień 24.09.2021 r.

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt.
Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek

Promocja kredytu gotówkowego „Za mniej” obowiązuje od 01.10.2021 r. od godz. 10:00 do 15.11.2021 r. do godz. 23:59.

Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zwanych dalej Uczestnikami promocji, którzy złożą w okresie trwania promocji, wniosek o kredyt gotówkowy na dowolny cel konsumpcyjny niezwiązany z działalnością gospodarczą, wpiszą na wniosku w miejscu przeznaczonym na kod hasło „MNIEJ”, klikną „ZREALIZUJ KOD” oraz zawrą umowę o kredyt gotówkowy w terminie 30 dni od dnia wydania decyzji kredytowej przez bank.
Uczestnicy promocji, którzy spełnią łączne warunki wskazane w Regulaminie promocji oraz warunki przyznawania kredytów gotówkowych, zyskają prawo do otrzymania kredytu gotówkowego w mBanku S.A. ze zmiennym oprocentowaniem nominalnym w skali roku wynoszącym 6,99% i prowizją za udzielenie kredytu gotówkowego wynoszącą 0% w przypadku kredytu z ubezpieczeniem lub 1% prowizji dla kredytu gotówkowego bez ubezpieczenia. Prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego w ramach promocji dla posiadaczy mKonta Intensive wynosi 0%.

Szczegóły znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz w Regulaminie promocji „Za mniej” dostępnych na: www.mbank.pl/kg-zamniej

Ubezpieczycielem jest UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu znajdziesz tu: https://www.mbank.pl//indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-kredytow/ubezpieczenie-do-kredytu-gotowkowego/

W ramach kredytu gotówkowego klient może uruchomić na maksymalnie 3 miesiące wakacje kredytowe. Skorzystanie z tej możliwości wiąże się z wydłużeniem okresu kredytowania.