Telefon zawsze masz pod ręką, dlatego kontroluj swoje wydatki w aplikacji mobilnej. Uruchom powiadomienia push w aplikacji na swoim telefonie. Dzięki nim będziesz wiedzieć o każdej nowej transakcji na Twoim koncie - sprawdź.

1. Zarządzaj swoim budżetem

Sprawdź, ile miesięcznie wydajesz na paliwo, jedzenie, czy rozrywkę. Zobacz, ile pieniędzy zostało Ci do dyspozycji, a ile możesz odłożyć. Kontroluj swoje wydatki w autobusie, czy sklepowej kolejce. Zrobisz to szybko i wygodnie w aplikacji mobilnej, gdzie widzisz tempo wydatków, które pokazuje Ci, czy wydajesz więcej czy mniej niż zazwyczaj.
Pamiętaj: Planuj swój miesięczny budżet i wydatki w taki sposób, aby zawsze odłożyć nawet niewielką kwotę.

2. Płać tylko za to, z czego korzystasz

Zobacz, jakie subskrypcje i abonamenty opłacasz, co miesiąc. Sprawdź, czy ze wszystkich nadal korzystasz. Wykorzystaj do tego mNawigację finansową. Twoje płatności są przypisywane do kategorii, więc łatwiej jest nimi zarządzać - sprawdź.
Kontroluj swoje opłaty za subskrypcje jeszcze wygodniej i opłacaj je eKartą wirtualną. Kartę doładowujesz potrzebną kwotą i nie musisz podawać danych swojej podstawowej karty do rachunku – co zwiększa bezpieczeństwo Twoich pieniędzy - sprawdź.
Pamiętaj: Możesz zrezygnować z subskrypcji lub abonamentu, z których już nie korzystasz. Najczęściej opcja rezygnacji jest dostępna w ustawieniach płatności po zalogowaniu się na swoje konto na stronie usługodawcy.

3. Opłacaj rachunki w terminie. Jednym kliknięciem!

Czynsz, media i inne stałe opłaty… Nie musisz pamiętać o wszystkich terminach płatności, zrobimy to za Ciebie. Skorzystaj z asystenta płatności, a my przypomnimy Ci o zbliżających się terminach. Przygotujemy gotowe zlecenie przelewu, które wystarczy zaakceptować - zrobisz to w aplikacji mobilnej mBanku - sprawdź.
Pamiętaj: Nie przepisuj danych do przelewu. Zeskanuj telefonem dane z faktury i zapłać - sprawdź.

Poznaj kolejne wskazówki, które mogą się okazać niezbędne podczas zakupów online. 

 

3 wskazówki, jak bezpiecznie kupować w internecie

 

3 wskazówki, jak bezpiecznie płacić w internecie

 

3 podpowiedzi, co możesz wygodnie kupić przez internet

 

3 propozycje, co możesz zrobić przez internet

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronach:

 

https://www.mbank.pl/indywidualny/aplikacja-i-serwis/dodatkowe-uslugi/powiadomienia/

https://www.mbank.pl/indywidualny/serwis-transakcyjny-ib/pierwsze-kroki/historia-operacji/

https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/mnawigacja-finansowa/

https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/asystent-platnosci/

https://www.mbank.pl/indywidualny/aplikacja-i-serwis/dodatkowe-uslugi/zeskanuj-zaplac/

https://www.mbank.pl/indywidualny/karty/karty-debetowe/ekarta/

 

oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. i Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A dostępnych na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ i https://www.mbank.pl/pomoc/oprocentowanie/oferta-indywidualna/.

Wyjaśnienia pojęć, dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek