Internet jest prawdziwą kopalnią rozrywki i doskonałym źródłem edukacji dla Ciebie i Twojej rodziny. Wypożyczaj książki, słuchaj muzyki i ucz się przez internet, a za wszystko zapłać bezpiecznie z mBankiem.

1. Kupuj bilety na koncert, bez stania w kolejce!

Twój ulubiony zespół, planuje koncert w Twoim mieście. Kup bilety dla siebie i znajomych przez internet. A rachunek za zakupy rozlicz wysyłając do znajomych prośbę o przelew BLIK na ich numery telefonów - sprawdź.
Pamiętaj: Kupując bilety przez internet otrzymujesz je na podany adres mailowy. Nie musisz nic drukować, masz je pod ręką, w swoim telefonie. Potwierdzenie płatności znajdziesz w historii operacji swojego rachunku.

2. Stwórz salę kinową lub ulubioną restaurację w domu!

Zorganizuj wieczór kinowy we własnym salonie. Wykup jednorazowy dostęp do filmu lub miesięczny abonament. Wystarczy kilka kliknięć i wygodna kanapa, aby cieszyć się nowym filmem lub ulubionym serialem.
A gdy zjawią się niespodziewani goście, zamów jedzenie do domu. Skorzystaj z dodatkowych zniżek dostępnych w mOkazajch - sprawdź.
Pamiętaj: Koszty za wykupienie filmu lub zamówione jedzenie możesz podzielić ze znajomymi. Wykorzystaj do tego szybki przelew na numer telefonu, bez podawania numerów rachunku - sprawdź.

3. Zdobywaj nową wiedzę gdziekolwiek jesteś!

Jeśli chcesz zacząć uczyć się dodatkowego języka lub iść na kurs, sprawdź, jakie możliwości daje Ci internet. To kopalnia szkoleń i webinarów. Wykup lekcje online, zapłać mobilnie z mBankiem i ucz się w domu, ogrodzie, czy na tarasie.
Pamiętaj: Skorzystaj z asystenta płatności, a w kolejnym miesiącu przypomnimy Ci o opłaceniu lekcji, czy kursu. Przygotujemy gotowe, wypełnione zlecenie przelewu, które zaakceptujesz jednym kliknięciem - sprawdź.

Poznaj kolejne wskazówki, które mogą się okazać niezbędne podczas zakupów online. 

 

3 wskazówki, jak bezpiecznie kupować w internecie

 

3 wskazówki, jak bezpiecznie płacić w internecie

 

3 podpowiedzi, co możesz wygodnie kupić przez internet

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronach:

https://www.mbank.pl/indywidualny/aplikacja-i-serwis/platnosci/prosba-o-przelew/

https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/mokazje/mokazje/

https://www.mbank.pl/indywidualny/aplikacja-i-serwis/platnosci/przelewy-na-numer-telefonu/

https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/asystent-platnosci/

oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. i Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A dostępnych na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ i https://www.mbank.pl/pomoc/oprocentowanie/oferta-indywidualna/.

Wyjaśnienia pojęć, dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek