Kupuj przez internet i nie obciążaj swojego budżetu – skorzystaj z mRat. Prosto, szybko i wygodnie! Sprawdź.

1. Kupuj w sieci rzeczy małe i duże!

Wykorzystaj internet również do większych zakupów – kup nową lodówkę lub kanapę. Online masz dostęp do wszystkich sklepów. Wybierasz, to co Cię interesuje, a kupione rzeczy przywiozą Ci do domu. Przy większych zakupach nie musisz sięgać po swoje oszczędności – rozłóż zakupy na wygodne raty. Skorzystaj z szybkiego kredytu gotówkowego online - sprawdź.
Pamiętaj: Jeśli kupujesz online sprzęt elektroniczny lub RTV AGD - zapłać kartą kredytową MasterCard. Do karty możesz skorzystać z bezpłatnego ubezpieczenia, które daje Ci przedłużenie gwarancji producenta o dodatkowy rok w zakresie awarii sprzętu - sprawdź.

2. Zaplanuj urlop lub weekendowy wypad!

Kup bilety na samolot lub autobus, zarezerwuj noclegi i wynajmij samochód. Rezerwując przez internet, wszystkie potwierdzenia rezerwacji otrzymasz na adres email, dzięki temu masz wszystko w jednym miejscu, dostępne również w swoim telefonie. Potwierdzenie płatności znajdziesz w historii operacji.
Pamiętaj: Jeśli płacisz za bilety lub noclegi w innej walucie niż PLN, skorzystaj z usługi wielowalutowej do swojej karty płatniczej. Zapłać za bilety po atrakcyjnym kursie - sprawdź.

3. Nie ograniczaj się i kupuj w sklepach zagranicznych!

Kupowanie w sklepach zagranicznych jest tak samo łatwe, jak w polskich. W części sklepów różnicą jest płatność w innej walucie niż PLN. Jeśli płacisz w euro lub dolarach, skorzystaj z wirtualnej eKarty. To karta do płatności online, którą doładowujesz potrzebną kwotą przed płatnością - sprawdź.
Pamiętaj: Kupując za granicą nieco dłużej może potrwać dostarczenie przesyłki.

Poznaj kolejne wskazówki, które mogą się okazać niezbędne podczas zakupów online. 

 

3 wskazówki, jak bezpiecznie kupować w internecie

 

3 wskazówki, jak bezpiecznie płacić w internecie

 

3 wskazówki, jak mobilnie kontrolować swoje wydatki

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronach:

https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy-standard/

https://www.mbank.pl/indywidualny/karty/karty-kredytowe/kk-z-ubezpieczeniem/

https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/usluga-wielowalutowa/

https://www.mbank.pl/indywidualny/karty/karty-debetowe/ekarta/

https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-gotowkowe/mraty/

oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. i Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A dostępnych na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ i https://www.mbank.pl/pomoc/oprocentowanie/oferta-indywidualna/, a także w Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A dostępnych na https://www.mbank.pl/pomoc/dokumenty/private-banking/kredyty/kredyt-gotowkowy/regulamin/ oraz Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na https://pdf.mbank.pl/mbankpl/of/regulaminy/karty/regulamin_kart_kredytowych_dla_osob_fizycznych_i_klientow_private_banking_od_12.06.2020.pdf

Wyjaśnienia pojęć, dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek