Kalkulator ubezpieczenia OC i AC online

Zalety ubezpieczenia OC i AC:

 •  

  5 proc. zniżki przy zakupie przez internet

 •  

  do 60 proc. zniżki za bezszkodową jazdę

 •  

  zakup ubezpieczenia OC i AC możliwy z 3 miesięcznym wyprzedzeniem przez internet

 •  

  automatyczny sposób pobierania miesięcznej opłaty z konta w mBanku

 •  

  honorujemy zniżki od innych ubezpieczycieli

 •  

  autocasco zapewnia ochronę w różnych sytuacjach związanych m.in. z: wypadkiem, kradzieżą pojazdu, działaniami sił natury, wandalizmem.

 •  

  gwarantowana suma ubezpieczenia dla pojazdów w wieku do 3 lat

 •  

  bezpłatny rachunek do obsługi ubezpieczenia

 •  

  ubezpieczenie zapewnia Grupa AXA – nr 1 wśród marek ubezpieczeniowych na świecie2

Najczęściej zadawane pytania

Czy zniżki nabyte w poprzedniej firmie są honorowane? W jaki sposób klient powinien dostarczyć zaświadczenie o zniżkach?

Twoje zniżki za bezszkodową jazdę są w całości przez nas honorowane przy zawieraniu nowego ubezpieczenia. Nie wymagamy dostarczenia zaświadczenia o zniżkach. Pamiętaj jednak, że ubezpieczyciel ma prawo do zweryfikowania informacji podanych przez Ciebie we wniosku i może poprosić o udostępnienie dokumentów potwierdzających te informacje.

zobacz więcej pytań i odpowiedzina temat: Czy zniżki nabyte w poprzedniej firmie są honorowane? W jaki sposób klient powinien dostarczyć zaświadczenie o zniżkach?

Czy umowa ubezpieczenia AC wygasa w przypadku nieopłacenia raty składki?

Nieopłacenie składki lub jej kolejnej raty w terminie określonym w umowie ubezpieczenia powoduje jej wygaśnięcie z dniem doręczenia przez ubezpieczyciela oświadczenia o rozwiązaniu umowy. Sytuacja taka może nastąpić, gdy na koncie ubezpieczonego nie ma wystarczającej kwoty na opłacenie należnej składki.

zobacz więcej pytań i odpowiedzina temat: Czy umowa ubezpieczenia AC wygasa w przypadku nieopłacenia raty składki?

W jaki terminie ubezpieczyciel jest zobowiązany wypłacić odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia AC?

Ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie bądź informuje o odmowie jego wypłaty w terminie 30 dni od daty otrzymania zawiadomienia o wypadku. Jeżeli wyjaśnienie wszystkich okoliczności albo wysokości odszkodowania jest w tym terminie niemożliwe, odszkodowanie zostanie wypłacone w ciągu 14 dni od dnia, w którym okoliczności te udało się wyjaśnić.

zobacz więcej pytań i odpowiedzina temat: W jaki terminie ubezpieczyciel jest zobowiązany wypłacić odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia AC?

Jak kupić ubezpieczenie komunikacyjne OC i AC?

Online

Oddzwonimy

Zostaw kontakt

Jak kupić ubezpieczenie komunikacyjne OC i AC? -

Zostaw kontakt

1 Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Ubezpieczycielem jest AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. z siedzibą w Warszawie. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A.

Składka została wyliczona na dzień 16.06.2015 r. dla żonatego bezdzietnego kierowcy z Warszawy, w wieku 27 lat, posiadającego zniżkę za 8 lat bezszkodowej jazdy oraz zniżkę na zakup ubezpieczenia przez internet 5%, jeżdżącego samochodem Volkswagen Golf VI 1.2 TSI z 2010 roku. 
Twoja indywidualna cena może różnić się od podanej w reklamie. Propozycja tylko dla posiadaczy rachunku bankowego w mBanku

2 wg rankingu Best Global Brands 2015, sporządzonego przez firmę Interbrand