Niezależnie od tego, czy wyjeżdżasz za granicę czy podróżujesz po Polsce, ubezpieczenie podróży to jedna z ważniejszych  rzeczy, o jakiej powinieneś pomyśleć przed wyjazdem. Jeśli przebywasz w Polsce, ubezpieczenie kupisz nawet w dniu wyjazdu. Twoja ochrona zacznie działać już 3 godziny po jego zakupie.  Możesz ubezpieczyć siebie i towarzyszy podróży, teraz 10% taniej

 

Sprawdź jak podróżować bezpiecznie i przygotować się do wyjazdu z naszym poradnikiem.

 
Jak skorzystać z promocji?

Zaloguj się do serwisu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej i wejdź na wniosek ubezpieczenia podróży

Wpisz na wniosku kod zniżkowy LATO2020

Cena ubezpieczenia obniży się o 10%

Kupione! Życzymy bezpiecznej i udanej podróży.

 

Promocja trwa do 30.09.2020 r.

 
Sprawdź, kiedy pomogą Ci ubezpieczenia podróży

W trakcie podróży zagranicznej straciłeś bagaż? Przewoźnik uszkodził lub zagubił Twoją walizkę? W wyniku kradzieży z włamaniem lub rabunku utraciłeś przenośny sprzęt elektroniczny? W tej sytuacji możesz liczyć na wypłatę odszkodowania.

Podczas podróży zagranicznej ukradziono lub uszkodzono Twoje dokumenty? A może je zgubiłeś? AXA nie zostawi Cię z tym samego. Wystarczy, że skontaktujesz się z Centrum Alarmowym, a otrzymasz informacje w jaki sposób uzyskać dokumenty zastępcze. Zgubiłeś kartę kredytową lub Ci ją skradziono? AXA zapewni pomoc przy zablokowaniu Twojego rachunku bankowego.

Wydarzył się nagły wypadek? Potrzebujesz pomocy lekarza, transportu medycznego, ? To duże koszty, zwłaszcza jeśli przebywasz za granicą. Z ubezpieczeniami podróży AXA może wypłacić Ci świadczenie, pomoże zorganizować pomoc medyczną oraz może zwrócić koszty rehabilitacji na terenie Polski

Nieumyślnie wyrządzisz  szkodę  osobie trzeciej? Uszkodziłeś rzeczy należące do tej osoby albo z Twojej winy ktoś doznał obrażeń ciała? Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zadba o to, aby poszkodowana osoba otrzymała odszkodowanie

Dlaczego warto kupić ubezpieczenia podróży?

 • Wybierzesz zakres ochrony dostosowany do swoich potrzeb
 • możesz się ubezpieczyć nawet w dniu wyjazdu
 • jest zawsze pod ręką w Twojej aplikacji mobilnej
 • AXA może pokryć koszt twojego pobytu w szpitalu a także koszt zakupu leków i transportu medycznego
 • AXA pomoże Ci, gdy zgubisz lub uszkodzisz w podróży swój bagaż
 • AXA ubezpieczy także Twój sprzęt sportowy

 

Ubezpieczenia podróży kupisz w swojej aplikacji mobilnej lub serwisie transakcyjnym. Sprawdź, jak złożyć wniosek w aplikacji

 

 

Zaloguj się do aplikacji mobilnej.

Potem wybierz: Finanse > Ubezpieczenia > Ubezpieczenie podróży

 

 

Określ gdzie, kiedy i z kim jedziesz.

Gotowe.

 
Tak ubezpieczenia podróży pomogły:

Adam, 27 lat

Jak co roku jeżdżę ze znajomymi w Alpy na narty. W tym roku pech. Wywróciłem się na snowboardzie. Okazało się, że mam złamanych 7 żeber i 12 pęknięć innych kości. Całe szczęście miałem ubezpieczenie podróżne. Przetransportowano mnie do szpitala, wykonano badania, podano leki. Ubezpieczyciel opłacił mój powrót do kraju (1500 zł) i hospitalizacji za granicą (7000 euro). Warto się ubezpieczyć.

Danuta, 45 lat

Ferie z dziećmi za granicą, a tu masz, wypadek. Poślizgnęłam się na chodniku przed naszym hotelem. Złamanie główki kości ramiennej. Konieczna była natychmiastowa operacja. Dobrze, że pamiętałam o ubezpieczeniu. Kosztowało tak niewiele, a ubezpieczyciel zapłacił za moją operację prawie 15 tys. euro. Pokrył też koszt transportu do kraju.

Ubezpieczenia podróży to niewielka cena za Twój spokój. Sprawdź co możemy objąć ochroną (w zależności od wariantu)

 • 1.  

  Przy ubezpieczeniu podróży na terytorium Polski zakresem objęte są m.in.:

   • następstwa nieszczęśliwych wypadków

   • koszty leczenia i rehabilitacji

   • odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym (a dodatkowo również odpowiedzialność cywilna związana z amatorskim uprawianiem sportu)

   • sprzęt sportowy

 • 2.  

  Przy ubezpieczeniu podróży zagranicznej zakresem objęte są m.in.:

   • następstwa nieszczęśliwych wypadków

   • koszty leczenia i natychmiastowej pomocy assistance

   • koszty rehabilitacji na terenie Polski

   • odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym (a dodatkowo również odpowiedzialność cywilna związana z amatorskim uprawianiem sportu)

   • opóźnienie lotu

   • bagaż podróżny, m.in. od kradzieży z włamaniem, uszkodzenia, zaginięcia

   • sprzęt sportowy od kradzieży z włamaniem lub rabunku

   • koszty rezygnacji z podróży zagranicznej lub jej przerwania

Ubezpieczenia podróży zapewnią kompleksową ochronę. Sam wybierasz jeden z kilku wariantów, który najlepiej pasuje do twoich potrzeb.

 
Jak zgłosić szkodę?

W ciągu 48 godzin od wystąpienia zdarzenia skontaktuj się telefonicznie z Centrum Alarmowym

Udziel niezbędnych informacji o swoim ubezpieczeniu i wskaż jakiej pomocy potrzebujesz

Poczekaj na organizację pomocy. Centrum Alarmowe pokrywa wszelkie koszty usług zgodnie z posiadanym zakresem ubezpieczenia

 
Ubezpieczenia podróży kupisz w aplikacji mobilnej. Jeszcze jej nie masz?

Koniecznie pobierz ją na swój telefon.

 

 

 

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei z usługami Google. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 5.0 lub iOS 10.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

 

Najczęściej zadawane pytania

 •  

  Jak odstąpić od umowy?

  • Możesz odstąpić od umowy tylko wtedy, gdy umowę zawarłeś na dłużej niż 6 miesięcy, w terminie:

   • do 30 dni od jej zawarcia, jeżeli jesteś konsumentem;
   • do 7 dni od jej zawarcia, jeżeli jesteś przedsiębiorcą.

   Możesz odstąpić w formie:

   • Pisemnej: wyślij pismo na adres AXA Ubezpieczenia TUiR S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa
   • Mailowej:  serwis@axaubezpieczenia.pl.

   Jeśli masz dodatkowe pytania zadzwoń na nr +48 22 444 70 00 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

 
Sprawdź pozostałe ubezpieczenia. Ubezpiecz:

 

Samochód

 • OC już od 40 zł miesięcznie
 • Bez wychodzenia z domu w aplikacji mobilnej lub serwisie transakcyjnym
więcej na temat Samochód
 

Życie i zdrowie

 • Zyskuj 10% zniżki na drugie i kolejne ubezpieczenie życia i zdrowia
 • Kup bez wychodzenia z domu w aplikacji mobilnej i serwisie transakcyjnym
więcej na temat Życie i zdrowie
 

Mieszkanie

Martwisz się zalaniem, pożarem lub kradzieżą? Sprawdź szeroki zakres ubezpieczenia i dopasuj je do swoich potrzeb.

więcej na temat Mieszkanie

Nota prawna

To nie jest oferta. Ubezpieczycielem jest AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. z siedzibą w Warszawie. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A.


Pod ubezpieczeniami podróży rozumiemy ubezpieczenie indywidualnych podróży Kontynenty na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz Ubezpieczenia podróży indywidualnych Kontynenty MultiTravel, obejmujący swoim zakresem podróże zagraniczne z wyjątkami wynikającymi z Ogólnych warunków ubezpieczenia.

 

Promocja „Letnia Promocja – ruszaj w podróż z ubezpieczeniem” obowiązuje od dnia 7.07.2020 r. do 30.09.2020r. i jest skierowana do klientów mBanku, którzy w okresie Promocji zawrą umowę ubezpieczenia podróży indywidualnych Kontynenty Multitravel lub umowę ubezpieczenia indywidualnych podróży Kontynenty na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w serwisie transakcyjnym mBanku lub w aplikacji mobilnej mBanku.

Promocja polega na udzieleniu 10% zniżki w składce ubezpieczeniowej dla pozostałych klientów mBanku, pod warunkiem wpisania we wniosku o zawarcie Umowy Ubezpieczenia, w odpowiednie pole kodu „LATO2020”.

Uczestnik Promocji może skorzystać z Promocji wielokrotnie w okresie jej obowiązywania. Promocja nie łączy się z innymi programami promocyjnymi.

Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu, w tym warunki, ograniczenia, wyłączenia odpowiedzialności i limity świadczeń dostępne są w Ogólnych warunkach ubezpieczenia podróży indywidualnych Kontynenty Multitravel (Indeks MLT/20/03/17) oraz w Ogólnych warunkach ubezpieczenia indywidualnych podróży Kontynenty na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (Indeks UTRP/19/12/05) oraz na stronie https://www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-turystyczne/ubezpieczenie-turystyczne-podrozne/.   

 

Regulamin Promocji dostępny na stronie: https://www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-turystyczne/ubezpieczenie-turystyczne-podrozne/

 

W ofercie mBanku są dostępne następujące warianty Ubezpieczenia indywidualnych podróży Kontynenty na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz Ubezpieczenia podróży indywidualnych Kontynenty MultiTravel, opisane w OWU:

Polska - możesz wybrać jeden z trzech wariantów: XSmall, Small, Large.

Europa - możesz wybrać jeden z trzech wariantów: Light, Basic, Premium

Świat - możesz wybrać jeden z trzech wariantów: Basic, Premium, Maximum

Jeśli chcesz kupić inny wariant, skontaktuj z AXA Ubezpieczenia TUiR SA