Nie musisz wychodzić z domu, żeby kupić ubezpieczenia OC i AC. Zrobisz to wygodnie w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej.

 

 

Mamy dla Ciebie specjalny kod zniżkowy od naszego specjalisty od powiadomień.
15% zniżki na ubezpieczenie samochodu.
Wystarczy, że podczas składania wniosku wpiszesz kod ęśąćż.
Ze zniżki możesz skorzystać do 17.08.2020 r.

 

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe. Musisz je mieć bo chroni Cię, gdy spowodujesz wypadek. Szkody wyrządzone innym w jego wyniku zostaną naprawione z ubezpieczenia OC.

Twoje ubezpieczenie jest dostępne zawsze tam gdzie Ty, w Twojej aplikacji mobilnej.
Sprawdź nowy, szybszy wniosek dostępny w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej.

 
Dlaczego jeszcze warto mieć ubezpieczenie w mBanku?

Wniosek złożysz szybko i wygodnie w aplikacji mobilnej

Kupując AC zyskujesz szeroki zakres ochrony

Kupując OC zyskasz Assistance Midi z pomocą drogową w przypadku awarii, wypadku i kradzieży

Składkę rozłożysz nawet na 12 rat

 

Jak kupić ubezpieczenie?

 

Jak zgłosić szkodę?

AXA Ubezpieczenia TUiR S.A
ul. Chłodna 51,
00-867 Warszawa


22 459 10 00
 

Pn. - Pt. 8:00 - 18:00

a

Masz aktualną polisę? Daj nam znać kiedy się kończy!

Prześlemy Ci wszystkie niezbędne informacje o OC w mBanku w odpowiednim terminie

 
Sprzedałeś auto? Zgłoś to, wypełnij formularz

 

Najczęściej zadawane pytania

 •  

  Jak ustanowić cesję?

  • Jeśli nie wpisałeś we wniosku informacji o cesji praw z polisy AC na rzecz banku powinieneś przesłać mailem do AXA Ubezpieczenia dyspozycję z własnoręcznym podpisem zawierającą dane:

   • nazwa banku – cesjonariusza;
   • dane adresowe banku: ulica, numer domu/lokalu, kod pocztowy, miejscowości;
   • numer umowy kredytowej;
   • NIP instytucji (banku).

   Jeśli chcesz znieść informację o cesji prześlij do AXA Ubezpieczenia kopię zaświadczenia z banku informującego o spłacie kredytu.

   Adres mailowy: serwis@axaubezpieczenia.pl

   Masz pytania? Zadzwoń: tel. +48 22 444 70 00 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00

 •  

  Jak wypowiedzieć umowę?

  • Jeśli złożyłeś nowy wniosek o ubezpieczenie komunikacyjne dla tego samego pojazdu, wypowiedz dotychczas obowiązującą polisę.

   Umowę odnowioną automatycznie możesz wypowiedzieć:

   • Telefonicznie, zadzwoń do AXA Ubezpieczenia: tel. +48 22 444 70 00 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.
   • Mailowo, napisz na adres: serwis@axaubezpieczenia.pl. Jeśli wyślesz maila z adresu, który wskazałeś jako korespondencyjny we wniosku o ubezpieczenie, nie będziesz musiał dostarczać oryginału podpisanych dokumentów . Jeśli wyślesz maila z innego adresu, AXA poprosi Cię o wysyłkę wypowiedzenia z odręcznym podpisem.
 •  

  Jak odstąpić od umowy OC?

  • Jeżeli umowę zawarłeś na okres dłuższy niż 30 dni - możesz odstąpić od umowy ubezpieczenia w okresie 7 dni (jeśli jesteś przedsiębiorcą) lub w okresie 30 dni ( gdy nie jesteś przedsiębiorcą). Umowę rozwiążemy z dniem, w którym AXA otrzyma oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

   Prześlij oświadczenie w formie pisemnej, potwierdzone własnoręcznym podpisem, jako skan lub zdjęcie.

 
Sprawdź pozostałe ubezpieczenia. Ubezpiecz:

 

Dom/Mieszkanie

Martwisz się zalaniem, pożarem lub kradzieżą? Sprawdź szeroki zakres ubezpieczenia i dopasuj je do swoich potrzeb.

więcej na temat Dom/Mieszkanie
 

Podróż

 • Ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb
 • Ubezpiecz siebie i bliskich nawet w dniu wyjazdu
więcej na temat Podróż
 

Życie i zdrowie

 • Zyskuj 10% zniżki na drugie i kolejne ubezpieczenie życia i zdrowia
 • Kup bez wychodzenia z domu w aplikacji mobilnej i serwisie transakcyjnym
więcej na temat Życie i zdrowie

 

Przydatne dokumenty

Nota prawna

To nie jest oferta. Ubezpieczycielem jest AXA Ubezpieczenia TUiR. S A. z siedzibą w Warszawie. mBank S A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A.
Promocja „Promocja 15% z kodem „ęśąćż”” rozpoczyna się w dniu 07.08.2020 r., trwać będzie do dnia 17.08.2020 r. włącznie i ma zastosowanie do Ubezpieczeń podróży oraz Ubezpieczeń samochodu zawartych na podstawie wniosków złożonych przez Klientów w czasie jej trwania.


Promocja polega na udzieleniu Klientom 15% Zniżki w Składce, przy składaniu wniosku o Ubezpieczenie podróży lub Ubezpieczenie samochodu za pośrednictwem Serwisu transakcyjnego, Aplikacji mobilnej bądź przez Call Canter.

Ze zniżki Klient może skorzystać od dnia 07.08.2020 r. do dnia 17.08.2020 r. poprzez złożenie w tym okresie wniosku o Ubezpieczenie podróży lub Ubezpieczenie samochodu i wpisanie w odpowiednim polu wniosku kodu o treści ęśąćż (w przypadku składania wniosku za pośrednictwem Serwisu transakcyjnego lub Aplikacji mobilnej), bądź poprzez podanie wyżej wymienionego kodu konsultantowi AXA Ubezpieczenia (w przypadku składania wniosku za pośrednictwem Call Center).


Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu samochodu, w tym Ogólne Warunki Ubezpieczenia wraz z wyłączeniami odpowiedzialności, dostępne są na stronie www.mBank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-samochodowe/oc-ac/ Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu podróży, w tym Ogólne Warunki Ubezpieczenia wraz z wyłączeniami odpowiedzialności, dostępne są na stronie https://www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-turystyczne/ubezpieczenie-turystyczne-podrozne/.

Regulamin promocji dostępny jest na stronie www.axa.pl oraz www.mbank.plhttps://www.mbank.pl/pdf/ubezpieczenia/promocja-15-z-kodem-esacz.pdf

Wysokość składki płaconej w ratach jest wyższa niż w przypadku składki płaconej jednorazowo.


Holowanie auta w wariancie ubezpieczenia MIDI odbywa się w odległości do 75 km w przypadku wypadku lub awarii ubezpieczonego auta. W wariancie ubezpieczenia MIDI w przypadku awarii, kradzieży lub wypadku pojazdu, zapewniamy samochód zastępczy max klasy B do 2 dób. Aby otrzymać samochód zastępczy oraz holowanie auta należy spełnić warunki wskazane w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Ubezpieczenie AC obejmie swoją ochroną szkody polegające na uszkodzeniu, zniszczeniu lub kradzieży samochodu wskutek wszelkich zdarzeń, które miały miejsce w czasie trwania ochrony AC z zastrzeżeniem wyłączeń wskazanych w rozdziale I punkcie 5 i w rozdziale VII punkt 5 Ogólnych Warunków Ubezpieczenia.

Średnia liczba ubezpieczanych samochodów przez internet pochodzi z wewnętrznych danych mBanku S.A.  za okres od 01.01.2019 r. do 31.07.2019 r.