Dla bardziej ruchliwych dzieciaków, proponujemy opaskę płatniczą – to wygodny gadżet, który wygląda jak zegarek, dzięki czemu nie trzeba pamiętać o portfelu wychodząc na podwórko pobiegać. Efekt WOW wśród kolegów gwarantowany.

1. Uświadom dziecku, że pieniądze nie spadają z nieba…

Dzieci nie przejmują się tym, skąd biorą się pieniądze. Z czasem jednak zaczynają one rozumieć ich wartość, przeliczając je na cukierki czy lody kupione za kieszonkowe od rodziców. Pozwól dziecku samodzielnie odkryć świat finansów. Otwórz eKonto Junior, do którego wydamy kartę dla dziecka. Karta daje poczucie dorosłości, a ta z samodzielnie wybranym wizerunkiem jest dodatkowo fajnym bajerem. Konto dziecka to też wygodne rozwiązanie dla rodziców – za każdym razem, gdy dziecko skorzysta z karty, otrzymasz powiadomienie push na swój telefon.
Pamiętaj: jeśli Twoje dziecko zgubiło kartę czy opaskę płatniczą masz opcję tymczasowego blokowania karty w aplikacji mobilnej. Twoje środki będą bezpieczne. A jeśli to tylko chwilowe roztargnienie i szybko odnajdziecie kartę – równie szybko odblokujesz kartę w aplikacji - sprawdź.

2. Ufaj, ale sprawdzaj!

Starszym dzieciom warto dać większą swobodę w korzystaniu z pieniędzy. Dzieci powyżej 13. roku życia, mogą za Twoją zgodą otworzyć swoje eKonto możliwości z kartą. Twój nastolatek może też już samodzielnie płacić telefonem, a także robić zakupy w sieci - sprawdź.

3. Zadbaj o regularny dostęp do kasy - wysyłaj przelewy szybkie jak mijający czas

Jeśli masz dziecko, wiesz sam jak często rozliczasz się z innymi rodzicami w szkole, przelewasz pieniądze na składki i wycieczki. Rozliczenia te mogą być łatwiejsze, niż Ci się zdaje - skorzystaj z opcji prośby o przelew BLIK, dostępnej w aplikacji mobilnej - sprawdź. Działanie jest banalnie proste – wystarczy wysłać powiadomienie, aby przypomnieć innej osobie o zwrocie należnej kwoty. Pamiętaj: Równie wygodnie możesz przelewać swojemu dziecku kieszonkowe.


Poznaj kolejne wskazówki, które pomogą Ci zadbać o przyszłość Twojej rodziny 

Podróż do przyszłości…

więcej na temat Podróż do przyszłości…
 

Misja specjalna: nowy członek rodziny

więcej na temat Misja specjalna: nowy członek rodziny
 

Rozłóż parasol nad swoją rodziną

więcej na temat Rozłóż parasol nad swoją rodziną
 

Małe dzieci - mały problem, duże dzieci...

więcej na temat Małe dzieci - mały problem, duże dzieci...

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronach:

 

https://www.mbank.pl/indywidualny/m/ekonto-junior/

https://www.mbank.pl/indywidualny/m/ekonto-dla-mlodych/

https://www.mbank.pl/indywidualny/aplikacja-i-serwis/finanse/zarzadzanie-karta/

https://www.mbank.pl/indywidualny/aplikacja-i-serwis/platnosci/prosba-o-przelew/

 

oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. i Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A dostępnych na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ i https://www.mbank.pl/pomoc/oprocentowanie/oferta-indywidualna/.

Szczegóły na temat ekonta Junior znajdziesz w Regulaminie rachunku, do którego wydajemy karty debetowe dla dziecka w wieku 0-13 lat w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. na www.mBank.pl/konto-dla-dziecka

Wyjaśnienia pojęć, dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek