Bądź o krok przed nieprzewidzianymi sytuacjami, które mogą się zdarzyć. Ubezpiecz siebie i bliskich, a oszczędzisz sobie wielu stresów związanych np.: z kosztami leczenia.

1. Przewiduj przyszłość, działaj teraz

Ułatwiaj sobie życie. Zapoznaj się z pakietami ubezpieczeń życia i zdrowia i wybierz najlepsze dla Ciebie. Polisa na życie to gwarancja bezpieczeństwa dla Twojej rodziny. Chcesz wykupić więcej niż jedno ubezpieczenie? To nie problem – możesz stworzyć swój własny pakiet, który w pełni zabezpieczy Ciebie i Twoją rodzinę - sprawdź.
Pamiętaj: Gdy zakładasz rodzinę, dar przewidywania może okazać się bardzo przydatny. Przewiduj zagrożenia – w wielu przypadkach polisa może okazać się zabezpieczeniem w razie niespodziewanych wypadków!

2. Podłoga to lawa? Nie daj się zwieść!

Nieszczęśliwe wypadki się zdarzają. To, kiedy zabawa w „podłoga to lawa” skończy się urazem – niestety trudno przewidzieć. Zadbaj o bezpieczeństwo swojej pociechy, ale również zabezpiecz ją na wypadek nieprzewidzianej sytuacji. NNW dla dziecka to najbardziej praktyczne ubezpieczenie – liczby zgłaszanych szkód nie kłamią: najwięcej osób korzysta z wypłat z hospitalizacji w wyniku choroby lub złamań. Możliwość konsultacji na platformie medycznej bez wychodzenia z domu, może okazać się nieoceniona - sprawdź.
Pamiętaj: Kogo zapytać o radę, gdy coś niepokojącego dzieje się z Twoim dzieckiem? Nie musisz zastanawiać się gdzie zadzwonić. Dzięki platformie medycznej w ramach ubezpieczenia, możesz skonsultować objawy dziecka z pielęgniarką lub lekarzem dostępnymi 24 godziny na dobę.

3. Łatwo kupisz, łatwo zgłosisz 

Oprócz zakupu potrzebnego ubezpieczenia, dobrze też wiedzieć jak je egzekwować. Jeśli masz aktywną polisę NNW na całym świecie, to szkodę możesz zgłosić łatwo przez stronę www.uniqa.pl. Jeśli natomiast jesteś w Polsce – w przypadku szkody zadzwoń  tu +48 22 529 84 05


Poznaj kolejne wskazówki, które pomogą Ci zadbać o przyszłość Twojej rodziny 

Podróż do przyszłości…

więcej na temat Podróż do przyszłości…
 

Misja specjalna: nowy członek rodziny

więcej na temat Misja specjalna: nowy członek rodziny
 

Zielona szkoła, obóz sportowy, biwak?

więcej na temat Zielona szkoła, obóz sportowy, biwak?
 

Małe dzieci - mały problem, duże dzieci...

więcej na temat Małe dzieci - mały problem, duże dzieci...

Ubezpieczycielem jest UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu znajdziesz tu: https://www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-turystyczne/ubezpieczenie-turystyczne-podrozne/

oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. i Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A dostępnych na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ i https://www.mbank.pl/pomoc/oprocentowanie/oferta-indywidualna/.

 

To nie jest oferta szczegółowe informacje znajdziesz na stronach:

 

https://www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-ochronne/strona-glowna/

https://www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-ochronne/ubezpieczenie-nnw/

  

Wyjaśnienia pojęć, dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek