Nowy członek rodziny na pokładzie, a Ty masz wątpliwości jakie kwestie formalne należy wziąć na swoje barki? Spokojna głowa! Kliknij i sprawdź wszystkie sprawy związane z dzieckiem, które załatwisz w ePUAP. Załóż Profil Zaufany i korzystaj z możliwości urzędów online - sprawdź.

1. Załatwiaj formalności z dzieckiem na ręku, podczas karmienia, przewijania czy kołysania

Pojawienie się dziecka w domu to chwila, gdy świat staje na głowie! Wolny czas z pewnością jeszcze Ci się przyda, nie marnuj go na chodzenie po urzędach… Kwestie związane z pojawieniem się dziecka I NIE TYLKO załatwisz w e-urzędzie. Szybko i łatwo możesz zgłosić narodziny dziecka za pomocą profilu zaufanego. Daje on dodatkowo szereg innych możliwości na późniejszych etapach – zarejestrujesz malucha do żłobka czy przedszkola lub pomożesz mu złożyć wniosek o dowód osobisty.
Pamiętaj: Zamiast zakładać konto na ePUAP i zapamiętywać kolejne loginy i hasła, zaloguj się tam wygodnie przez profil zaufany w mBanku - sprawdź.

2. Wybierz automatyczne wsparcie dla dziecka

mBank umożliwia swoim klientom złożenie wniosku o wsparcie w ramach programów dla rodzin z dziećmi. Wszystko dzieje się szybko i automatycznie. Ty tylko czekasz, aż środki pojawią się na Twoim koncie! W ramach programu „Rodzina 500+”. pieniądze będziesz otrzymywać co miesiąc - sprawdź.
Pamiętaj: Dodatkowo, raz w roku, dla dzieci w wieku szkolnym możesz ubiegać się o wsparcie w ramach programu „Dobry Start” - sprawdź.

3. Klikaj z bankiem zamiast biec do oddziału

A jeśli masz sprawę do banku? Wybierz formę kontaktu, najwygodniejszą dla Ciebie. Korzystasz z komunikatorów? Czat i wideo to możliwość kontaktu z bankiem zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz - sprawdź. Pomożemy Ci online, szybko i bez żadnych opłat, kodów czy identyfikatorów. Masz także dostęp do historii rozmowy i zawsze możesz do niej wrócić.
Pamiętaj: Do szybkiego kontaktu z bankiem wystarczy Ci nasza aplikacja mobilna.


Poznaj kolejne wskazówki, które pomogą Ci zadbać o przyszłość Twojej rodziny 

Podróż do przyszłości…

więcej na temat Podróż do przyszłości…
 

Gotówka, karta czy opaska płatnicza?

więcej na temat Gotówka, karta czy opaska płatnicza?
 

Zielona szkoła, obóz sportowy, biwak?

więcej na temat Zielona szkoła, obóz sportowy, biwak?
 

Małe dzieci - mały problem, duże dzieci...

więcej na temat Małe dzieci - mały problem, duże dzieci...

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronach:

 

https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/epuap/

https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/500/

https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/300/

https://www.mbank.pl/kontakt/oferta-indywidualna/

 

oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. i Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A dostępnych na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ i https://www.mbank.pl/pomoc/oprocentowanie/oferta-indywidualna/.

Wyjaśnienia pojęć, dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek