Oszczędzanie to nie zawsze odkładanie dużych kwot. Ważna jest systematyczność. Odkładaj drobne sumy przy każdej okazji, a nawet nie poczujesz, że oszczędzasz! Regularność może sprawić, że z powodzeniem uda się zaoszczędzić większą kwotę.

1. Im wcześniej zaczniesz, tym lepiej!

Postaw na regularne oszczędzanie małych kwot. O oszczędzaniu nie musisz pamiętać, pieniądze mogą być odkładane automatycznie za każdym razem, gdy płacisz kartą, robisz przelew lub wypłacasz z bankomatu, dzięki sprytnym mechanizmom.
Pamiętaj: Ustal ze swoim dzieckiem wspólny cel, a następnie nadajcie mu własną nazwę – każda odkładana złotówka będzie Ci o tym przypominać. Naśladowanie rodzica jest skuteczną metodą nauki dobrych nawyków – kształtuj je w dziecku od najmłodszych lat :)

2. Spełniaj marzenia z aplikacją!

Aby rozpocząć oszczędzanie z Moimi Celami, wystarczy zalogować się do aplikacji mobilnej, ustawić cel i określić kwotę, jaka jest potrzebna do jego realizacji. Ty wybierasz w jaki sposób chcesz oszczędzać – m.in. możesz odkładać stałą kwotę miesięcznie lub stałą kwotę po każdej transakcji. Cele w mBanku to oszczędzanie, które dzieje się samo - sprawdźDrobne kwoty automatycznie zasilają wybrany cel, a Ty w ogóle tego nie odczuwasz, zmieniając Cele w spełnione marzenia Twojego dziecka.
Pamiętaj: Nie tylko sposoby oszczędzania są w Twoich rękach, ale także czas trwania. Wybierając Moje Cele, to Ty określasz, jak długo chcesz oszczędzać.

3. Dobrze ulokuj to, co masz

Dzięki programowi 500+, do wielu rodzin trafiły dodatkowe pieniądze. Może warto, aby to comiesięczne wsparcie finansowe było „nie do ruszenia” i stanowiło wygodne zabezpieczenie przyszłości pociechy.
Pamiętaj: Odłożone na osobnym koncie pieniądze to dodatkowe możliwości – wyobraź sobie, że jeśli przez 18 lat w każdym miesiącu odłożysz 500+ dla pociechy, na 18. urodziny sprezentujesz dziecku samochód!


Poznaj kolejne wskazówki, które pomogą Ci zadbać o przyszłość Twojej rodziny 

Rozłóż parasol nad swoją rodziną

więcej na temat Rozłóż parasol nad swoją rodziną
 

Gotówka, karta czy opaska płatnicza?

więcej na temat Gotówka, karta czy opaska płatnicza?
 

Zielona szkoła, obóz sportowy, biwak?

więcej na temat Zielona szkoła, obóz sportowy, biwak?
 

Małe dzieci - mały problem, duże dzieci...

więcej na temat Małe dzieci - mały problem, duże dzieci...

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronach:

 

https://www.mbank.pl/indywidualny/oszczednosci/cele/

https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/500/

 

oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. i Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A dostępnych na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ i https://www.mbank.pl/pomoc/oprocentowanie/oferta-indywidualna/.

Wyjaśnienia pojęć, dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek