Wyjeżdżasz ze znajomymi i chcesz wspólnie rozliczyć wyjazd? Koniec z wysyłaniem numerów rachunków – wystarczy podać numer telefonu, aby wygodnie dzielić koszty lub wysłać znajomemu prośbę o przelew. Użyj aplikacji mBanku i wyślij znajomym prośbę o przelew - sprawdź.

1. Planuj wakacje z głową 

Jeśli wyjeżdżasz za granicę, pamiętaj nie tylko o wydatkach związanych z zakwaterowaniem, transportem czy wyżywieniem, ale również o kosztach wizy lub dodatkowych opłatach za bagaż rejestrowany. Za hotel, wakacje z biurem podróży czy rezerwację atrakcji najlepiej zapłacić kartą. Jeżeli sprzedawca okaże się nieuczciwy, będziesz mógł odzyskać pieniądze dzięki procedurze chargeback - sprawdź.
Pamiętaj: Przed rezerwacją podróży czy wyborem noclegu, sprawdź dokładnie co jest wliczone w cenę, a za co będzie trzeba dodatkowo zapłacić. Przeczytaj również, jakie karty są honorowane.

2. Oszczędzaj bez wysiłku

Jednorazowy wydatek w wysokości kilku tysięcy złotych to mocne nadszarpnięcie domowego budżetu. Dlatego o systematycznym oszczędzaniu pieniędzy na wakacje warto pomyśleć odpowiednio wcześniej. Włącz automatyczne odkładanie pieniędzy. Za każdym razem, gdy płacisz kartą lub robisz przelew (albo wypłacasz pieniądze z bankomatu), małe kwoty zasilają Twój cel - sprawdź.
Pamiętaj: Spróbuj odkładać nawet małe kwoty każdego miesiąca, a będziesz zaskoczony jak łatwo i bez wysiłku uzbierasz pieniądze na wakacje.

3. Potrzebujesz dodatkowych środków na wakacje?

Skorzystaj z kredytu gotówkowego, który zapewni Ci dostęp do dodatkowych pieniędzy nawet tego samego dnia - sprawdź. Planujesz zagraniczną podróż albo liczysz się z nadprogramowymi wydatkami? Skorzystaj z karty kredytowej, jeśli regularnie spłacasz zadłużenie w okresie bezodsetkowym, z dodatkowej gotówki korzystasz zupełnie za darmo - sprawdź. Pamiętaj: Jeżeli pilnie potrzebujesz karty kredytowej, możesz zamówić ją z opcją wysyłki kurierem.


Poznaj kolejne wskazówki, które mogą się okazać niezbędne podczas podróży

3 wskazówki jak płacić za granicą

Zadbaj o bezpieczeństwo podróży w 3 prostych krokach!

Poznaj 3 sposoby na płatności kartą za granicą bez dodatkowych opłat

Poznaj 3 kroki, aby poradzić sobie w stresującej sytuacji na urlopie

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronach:

 

https://www.mbank.pl/indywidualny/aplikacja-i-serwis/platnosci/prosba-o-przelew/

https://www.mbank.pl/indywidualny/karty/pytania-i-odpowiedzi/chargeback/

https://www.mbank.pl/indywidualny/oszczednosci/cele/cele-promo/

https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy-standard/

https://www.mbank.pl/indywidualny/karty/karty-kredytowe/karta-kredytowa-klasyczna/

 

oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. i Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A dostępnych na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ i https://www.mbank.pl/pomoc/oprocentowanie/oferta-indywidualna/, a także w

Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A dostępnych na https://www.mbank.pl/pomoc/dokumenty/private-banking/kredyty/kredyt-gotowkowy/regulamin/ oraz Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na https://pdf.mbank.pl/mbankpl/of/regulaminy/karty/regulamin_kart_kredytowych_dla_osob_fizycznych_i_klientow_private_banking_od_12.06.2020.pdf


Wyjaśnienia pojęć, dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na