Chcesz ograniczyć ryzyko zgubienia lub kradzieży karty? Nie musisz jej wszędzie ze sobą zabierać! Dodaj swoją kartę do urządzenia mobilnego lub zegarka, dzięki czemu transakcje za granicą będą prostsze niż kiedykolwiek! Sprawdź.

1. Bądź mądry przed szkodą

Przed wyjazdem musisz pamiętać o wielu rzeczach i czasem zapominasz o ubezpieczeniu podróżnym. Nie martw się, w mBanku możesz kupić takie ubezpieczenie nawet w dniu wyjazdu! Wniosek złożysz wygodnie w aplikacji mobilnej. Chcesz ubezpieczyć swój bagaż, lot, a także otrzymać pomoc w razie choroby? Wybierz odpowiedni dla siebie wariant - sprawdź.
Pamiętaj: Możesz ubezpieczyć siebie i bliskich za jednym razem!

2. Zadbaj o bezpieczeństwo dzięki aplikacji

Jeśli zgubiłeś kartę płatniczą, warto tymczasowo ją zablokować – możesz to zrobić w aplikacji mobilnej. W przypadku jej odnalezienia możesz szybko i łatwo ją odblokować i ponownie używać. W ten sposób zabezpieczysz swoje pieniądze - sprawdź.
Jeżeli jednak karty nie znalazłeś, możesz ją zamówić w aplikacji mobilnej, dodać do płatności telefonem i znowu cieszyć się z dostępu do swoich pieniędzy.
Pamiętaj: W razie potrzeby zamów kartę z logo Mastercard. Dzięki temu szybko dodasz ją do swojego telefonu bez potrzeby czekania na kartę plastikową - sprawdź.

3. Houston, mamy problem? Skorzystaj ze wsparcia banku! 

Jeżeli jesteś za granicą i potrzebujesz wsparcia banku, możesz na nas liczyć. Jeśli boisz się wysokich rachunków za połączenie, zawsze możesz do nas napisać na czacie. Jeżeli ostatnią rzeczą, o której myślisz na urlopie są hasła i kody, to możesz się z nami połączyć z aplikacji mobilnej - sprawdź. Pamiętaj: Zawsze możesz również do nas zadzwonić, jesteśmy dostępni przez 24h pod numerem 801 300 800. W razie potrzeby możesz także zwrócić się o pomoc do polskiej ambasady za granicą - sprawdź.

Poznaj kolejne wskazówki, które mogą się okazać niezbędne podczas podróży

3 wskazówki jak płacić za granicą

Zadbaj o bezpieczeństwo podróży w 3 prostych krokach!

Poznaj 3 sposoby, na płatności kartą za granicą

Poznaj 3 rzeczy, które warto wziąć pod lupę, wracając z wakacji!

To nie jest oferta.

Ubezpieczycielem jest UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu znajdziesz tu: https://www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-turystyczne/ubezpieczenie-turystyczne-podrozne/

 

Dodatkowe szczegółowe informacje znajdziesz także na stronach:

 

https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/platnosci-telefonem/

https://www.mbank.pl/mbank-news/co-nowego/tymczasowa-blokada-karty-juz-dostepna.html

https://www.mbank.pl/indywidualny/aplikacja-i-serwis/platnosci/karta-zwirtualizowana/

https://www.mbank.pl/indywidualny/aplikacja-i-serwis/kontakt/mlinia-na-klik/

 

oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. i Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A dostępnych na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ i https://www.mbank.pl/pomoc/oprocentowanie/oferta-indywidualna/.

Wyjaśnienia pojęć, dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek