Na wakacjach nie tylko nasza aplikacja mobilna może okazać się przydatna. Bądź nowoczesnym turystą – przenieś podstawowe dokumenty (np. dowód osobisty) na swój telefon – zainstaluj w tym celu aplikację mObywatel - sprawdź.

1. Jeśli podróżujesz, rób to bezpiecznie 

Obawiasz się, że w trakcie podróży zagranicznej stracisz bagaż? Przewoźnik uszkodzi lub zagubi Twoją walizkę? A może Ty lub ktoś z Twoich bliskich będzie potrzebować pomocy lekarza lub transportu medycznego? Ubezpiecz się na wypadek nieprzewidzianych sytuacji łatwo w aplikacji mobilnej, nawet w dniu wyjazdu - sprawdź.

Pamiętaj! Koszty pomocy medycznej za granicą mogą być bardzo wysokie. Z ubezpieczeniem podróżnym nie musisz się o nic martwić, UNIQA może pokryć koszty Twojego pobytu w szpitalu czy zakupu leków - sprawdź.

2. Zapewnij sobie pomoc dzięki EKUZ

Aktywuj profil zaufany w mBanku bezpłatnie i korzystaj z karty EKUZ, podróżując do krajów Unii Europejskiej oraz EFTA. Pamiętaj jednak, że korzystając ze świadczeń zdrowotnych w ramach systemu, w którym istnieje obowiązek współpłacenia, również ponosisz takie koszty - sprawdź. Sprawdź przed wyjazdem, czy podstawowa opieka medyczna jest bezpłatna w danym kraju. Jeżeli nie chcesz narażać się na dodatkowy wydatek, ubezpiecz się na wypadek nieprzewidzianych kosztów leczenia - sprawdź.
Pamiętaj! Karta EKUZ nie pokrywa kosztów transportu medycznego do Polski czy akcji poszukiwawczej - sprawdź.

3. Nie ułatwiaj złodziejom zadania

Nie noś portfela w zewnętrznych kieszeniach torebki czy plecaka. Najważniejsze dokumenty trzymaj zawsze przy sobie i miej je na oku. Nie pozwól, aby chwila nieuwagi popsuła Ci wymarzony urlop. Pamiętaj, że w każdym momencie możesz tymczasowo zastrzec kartę - sprawdź.
Pamiętaj! W razie utraty dokumentów, z ubezpieczeniem podróżnym otrzymasz pomoc i dowiesz się, w jaki sposób uzyskać dokumenty zastępcze.

Poznaj kolejne wskazówki, które mogą się okazać niezbędne podczas podróży

3 wskazówki jak płacić za granicą

Poznaj 3 kroki, aby poradzić sobie w stresującej sytuacji na urlopie

Poznaj 3 sposoby jak odłożyć na wymarzone wakacje

Poznaj 3 rzeczy, które warto wziąć pod lupę, wracając z wakacji!

To nie jest oferta.
Ubezpieczycielem jest UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu znajdziesz tu: https://www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-turystyczne/ubezpieczenie-turystyczne-podrozne/

Dodatkowe szczegółowe informacje znajdziesz także na stronach:
https://www.mbank.pl/mbank-news/co-nowego/tymczasowa-blokada-karty-juz-dostepna.html

https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/epuap/

oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. i Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A dostępnych na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ i https://www.mbank.pl/pomoc/oprocentowanie/oferta-indywidualna/.
Wyjaśnienia pojęć, dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek