Karta Mastercard Mobilna to świetna alternatywa dla karty plastikowej. Do płacenia wystarczy tylko telefon. A co najważniejsze, z karty możesz korzystać od razu!

  • bez plastiku i eko - będziesz ją mieć od razu w aplikacji mobilnej
  • dane karty np. numer, datę ważności i kod CVC2, zobaczysz w aplikacji
  • 0 zł za kartę, jeśli w ciągu miesiąca wykonasz nią transakcje o wartości min. 350 zł
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce, jeśli wypłacasz min. 100 zł (wyszukaj bankomat)
  • skorzystaj z płatności zbliżeniowych google payapple paygarmin payfitbit pay, swatchpay! lub xiaomi pay. Przekonaj się, jakie to wygodne.

Szybkie, wygodne i całkowicie bezdotykowe. Wystarczy Twój smartfon lub zegarek. Transakcję potwierdzisz w swoim urządzeniu mobilnym. Bez podawania PIN-u u sprzedawcy

Nie musisz czekać na kartę, aby zacząć płacić. Karta jest gotowa od razu do użycia. Dodaj ją do Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay czy Fitbit Pay i korzystaj! Dane karty do płatności internetowych znajdziesz w swojej aplikacji mobilnej

mOkazjami 

(zwroty części wydatków za zakupy)

Jak dodać kartę w telefonie, by nią płacić

Jak zamówić kartę

w aplikacji mobilnej
lub serwisie transakcyjnym

 

zamów kartę

 

Pytania i odpowiedzi

 •  

  Jak sprawdzić dane karty?

  • Dane kart np.: numer karty, datę ważności, 3-cyfrowy kod CVC2 sprawdzisz w aplikacji mobilnej. Wejdź w Finanse->Karty i wybierz kartę, której dane chcesz sprawdzić. Kliknij w ikonę oka w prawym górnym rogu wizerunku karty i wpisz PIN do aplikacji.

 •  

  Jakie ustawienia dla karty możesz zmieniać?

  • Na karcie Mastercard Mobilna możesz bezpłatnie:

    

   • ustawić limity autoryzacyjne na zakupy w internecie, w sklepach stacjonarnych i wypłaty gotówki (również tymczasowe)

    

    

   • korzystać z usługi wielowalutowej i płacić we wszystkich walutach (nie musisz otwierać konta walutowego i kupować waluty)

    

    

   • zmienić PIN

    

    

   • tymczasowo zablokować kartę - skorzystaj z tej funkcji, kiedy nie wiesz gdzie jest Twoja karata (gdy ją znajdziesz, odblokuj ją w serwisie transakcyjnym lub w aplikacji, a karta od razu zadziała)

    

    

   • zablokować transakcje:

    

    

   • zagraniczne

    

    

   • z usługą DCC -kurs przewalutowania niektórych transakcji zagranicznych (w bankomacie lub w sklepie) może być dla Ciebie niekorzystny. Jeśli wyłączysz usługę DCC, odrzucimy taką transakcję

    

    

   • z opłatą surcharge – niektóre bankomaty za granicą mogą naliczać dodatkową opłatę za wypłatę gotówki. Jeśli wyłączysz usługę surcharge, odrzucimy taką transakcję.

    

 

Nota prawna:

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulamin kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na www.mbank.pl/indywidualny/karty/karty-debetowe/karta-do-konta-mastercard-mobilna/

 

Szczegółowe informacje, w tym warunki opłat za wypłatę gotówki z bankomatów przy użyciu telefonu są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla firm w ramach bankowości w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/fir/ 

Szczegółowe informacje na temat Google Pay znajdują się w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. w ramach Google Pay dostępnym na https://www.mbank.pl/google-pay-1 Usługa dostępna dla urządzeń mobilnych z systemem Android w wersji Lollipop (5.0) lub nowszej. Android Pay i Google Play to znaki towarowe Google Inc.

Szczegółowe informacje na temat Apple Pay znajdują się w  Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. w ramach Apple Pay dostępnym na https://www.mbank.pl/apple-pay  Usługa dostępna dla urządzeń mobilnych marki Apple: iPhone 6, iPad (5 generacji), Apple Watch i nowszych modeli urządzeń mobilnych marki Apple, posiadających aplikację Wallet. Apple Pay to znak towarowy należący do Apple Inc.

Szczegółowe informacje na temat Garmin Pay znajdują się w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. w ramach Garmin Pay dostępnym na https://www.mbank.pl/indywidualny/aplikacja-i-serwis/platnosci/garmin-pay/ Usługa dostępna dla urządzeń mobilnych wskazanych na stronie: https://explore.garmin.com/pl-PL/garmin-pay/.

Szczegółowe informacje na temat Fitbit Pay znajdują się w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. w ramach Fitbit Pay dostępnym na https://www.mbank.pl/indywidualny/aplikacja-i-serwis/platnosci/fitbit-pay/  

 

Aktualna lista mOkazji dostępna jest w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku.

W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku w ramach promocji własnych Banku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu pieniędzy lub wartość innych korzyści w ramach jednej transakcji płatniczej nie może przekroczyć kwoty 1 000 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 1 000 zł, wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna. Zwrot z transakcji nastąpi odpowiednio do 75 dni od daty zaksięgowania transakcji spełniającej warunki tej mOkazji na rachunek klienta, którego jest posiadaczem, i z którego została wykonana płatność za zakupy w mOkazjach.

W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w ramach promocji własnych Banku połączonych z promocjami partnerów mBanku, korzyści przyznawane przez partnera mOkazji inne niż zwrot na rachunek klienta, udzielane są zgodnie z § 6 pkt.1 Regulaminu programu mOkazje. Jeśli korzyści określone w danej promocji są inne niż zwrot pieniędzy oraz przyznaje je i rozlicza bezpośrednio partner nie stosujemy limitu wartości 1000 złotych przy jednej transakcji płatniczej.

Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin programu mOkazje dostępny na www.mBank.pl/mOkazje


Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek