mOkazje - Ty robisz zakupy, a my zwracamy Ci część pieniędzy

W mOkazjach znajdziesz produkty i usługi znanych marek i sieci sklepów.

 

Zaglądaj regularnie do mOkazji, masz je zawsze pod ręką w aplikacji mobilnej i w bankowości internetowej.

Zwrot części wydatków trafi wprost na Twoje konto.

Jak działają mOkazje?

Aktywuj mOkazje w aplikacji mobilnej Ustawienia>Przystąp do mOkazji lub w bankowości internetowej w Produkty>Usługi>mOkazje

Wybieraj swoje ulubione marki i rób zakupy z mOkazjami

W szczegółach mOkazji sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać zwrot. Pieniądze zwrócimy Ci w ciągu 75 dni.

Gdzie znajdziesz swoje mOkazje?

mOkazje masz zawsze pod ręką. Znajdziesz je w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w Banku.

Zaloguj się na swoje konto przez internet. Wybierz Produkty > Usługi > mOkazje.

 

W aplikacji mobilnej kliknij Usługi > mOkazje

Zobacz, jak korzystać z mOkazji


Rób zakupy z mOkazjami i ciesz się zwrotem na konto.


Kliknij
i przekonaj się jakie to proste!

Pytania i odpowiedzi

  •  

    Mam zgodę na mOkazję, a nie widzę żadnych ofert, dlaczego?

    • Po przystąpieniu do programu pierwsze mOkazje pojawią się następnego dnia roboczego w Twoim serwisie transakcyjnym (Produkty > Usługi > mOkazje) i aplikacji mobilnej (Usługi > mOkazje).

      Jeśli po zalogowaniu nie widzisz swoich mOkazji zaloguj się jeszcze raz lub spróbuj otworzyć stronę mBanku w innej przeglądarce.

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek
Promocja „mOkazja z voucherem Adidas 35% dla klientów płacących kartą Mastercard lub BLIKIEM” trwa od 1.08.2022 do 31.10.2022 r. Do Promocji możesz przystąpić od 1.08.2022 r. do 21.08.2022 r., jeśli spełnisz poniższe warunki:
1. Masz wyrażoną zgodę na korzystanie z programu mOkazję na zasadach, zgodnych z postanowieniami „Regulaminu programu mOkazje” lub wyrazisz ją najpóźniej do 31.07.2022 r. g. 23:59 w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej mBanku.
2. Zapiszesz się na mOkazję I o nazwie „Voucher Adidas. Do zdobycia voucher Adidas 35%”, klikając „Wybierz” na kafelku tej mOkazji, udostępnionym w dn. 01.08.2022 r. - 21.08.2022 r. w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej. Zapisanie się na tę mOkazję I jest jednoznaczne z oświadczeniem przystąpienia do promocji „mOkazja z voucherem Adidas 35% dla klientów płacących kartą Mastercard lub BLIKIEM” oraz zgodą na dostarczenie jej regulaminu przez stronę internetową banku.
3. Wykonasz 1 transakcję bezgotówkową kartą Mastercard, której jesteś posiadaczem lub BLIKIEM w terminie od 01.08.2022 r. do 21.08.2022 r.

Dniem przystąpienia do promocji, jest dzień zapisu na mOkazję „Voucher Adidas. Do zdobycia voucher Adidas 35%”.

Aby skorzystać z mOkazji I „Voucher Adidas. Do zdobycia voucher Adidas 35%” i otrzymać voucher obniżający wartość zakupu o 35%, należy aktywować mOkazję I w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej mBanku i wykonać dowolną transakcję kartą debetową lub kredytową Mastercard wydaną do rachunku w mBanku, którego jest posiadaczem lub BLIKIEM. Ta transakcja bezgotówkowa nie może zostać anulowana do 15. dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym ją wykonałeś (tzw. zwrot towaru).
Po spełnieniu warunków mOkazji I w dn. 2.09.2022 r. otrzymasz mOkazję II o nazwie „Odbierz voucher Adidas” z przyznaną nagrodą. Nagrodą w promocji jest voucher do wykorzystania w sklepie internetowym Adidas obniżający wartość zakupów o 35%. Rabat obejmuje produkty w pełnej cenie z wyłączeniem produktów specjalnych, posiadających w opisie produktu informację: „Ten produkt nie podlega żadnym zniżkom ani ofertom promocyjnym”. mOkazja I będzie dostępna od 01.08.2022 r. do 21.08.2022 r.

Z vouchera będzie można skorzystać w dniach 02.09.2022 r. – 31.10.2022 r. Po 31.10.2022 r. vouchery stracą ważność i nie będzie można z nich skorzystać. Uczestnictwo w promocji jest dobrowolne. Szczegółowe informacje dotyczące promocji „mOkazja z voucherem Adidas 35% dla klientów płacących kartą Mastercard lub BLIKIEM” określa Regulamin Promocji dostępny na https://www.mbank.pl/pdf/promocje/mokazje/voucher-adidas-dla-klientow-placacych-karta-mc-lub-blikiem-do-31-10-2022.pdf
www.mBank.pl/mOkazje

W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w ramach promocji własnych Banku połączonych z promocjami partnerów mBanku, korzyści przyznawane przez partnera mOkazji inne niż zwrot na rachunek klienta, udzielane są zgodnie z § 6 pkt.1 Regulaminu programu mOkazje. Jeśli korzyści określone w danej promocji są inne niż zwrot pieniędzy oraz przyznaje je i rozlicza bezpośrednio partner nie stosujemy limitu wartości 1000 złotych przy jednej transakcji płatniczej. W przypadku pozostałych mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku w ramach promocji własnych Banku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu pieniędzy lub wartość innych korzyści w ramach jednej transakcji płatniczej nie może przekroczyć kwoty 1 000 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 1 000 zł, wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna. Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin programu mOkazje. Powyższy dokument jest dostępny na www.mBank.pl/mOkazje