Nie drażnij skorpiona

wątki: 81 | wypowiedzi: 0

Aktywny w grupach:

mKlient

Ostatnia aktywność

Parę dni temu założyłam w Eurobanku lokatę "trzy razy lepsza" na 3 miesiące 3%, a jak w trakcie będzie przelew z umowy o pracę/zlecenia/um. cyw.-praw./emerytury/itd. to będzie dodatkowa premia co razem da 4%. Kwota min. 200 zł, max 30000 zł. Odsetki z góry (!). Dla nowych klientów i konieczne jest założenie konta, a z tym są dodatkowe korowody i warunki. Konto jest płatne (wersja active 9zł/mies.) ale wystarczą wpływy w sumie 1500/mies. (albo utrzymywanie salda, posiadanie kredytu i in.). Karta jest płatna, ale można zamówić konto bez karty. Do założenia on-line bezproblemowo, jedyna niedogodność, że trzeba im przesłać skany/zdjęcia dowodu plus standardowo przelew weryfikacyjny z innego banku, ewentualnie zamówić kuriera z papierami. Wybrałam on-line i pomimo kłopotów z tymi skanami (zadzwonili że nieczytelne, musiałam zrobić fotki jeszcze raz i podmienić) - reszta poszła gładko, następnego dnia było gotowe. Id, pierwsze hasło sms, e-mail, ok. Potem przelew kwoty na lokatę i założenie lokaty w serwisie transakcyjnym. Odsetki zgodnie z regulaminem zostały dopisane od razu.
Nie ukrywam, że to konto zlikwiduję jak się lokata zakończy, choć od środka przyjaźnie wygląda, intuicyjny interfejs. Może kiedyś będzie podobna promocja dla nowych klientów. Przez te trzy miesiące utrzymywania lokaty muszę pamiętać o przelewaniu wymaganej kwoty tam i z powrotem.
Z tym, że nie wiem, czy czasem przez te kilka dni, od 1 marca coś się w regulaminie nie pozmieniało - ale jak wiadomo, to zawsze trzeba sprawdzać samemu. Według powyżej przedstawionych zasad, jak dla mnie była to atrakcyjna oferta, bo gdzie indziej niestety posucha w lokatach.