powrótPowrót do strony głównej forum

Nawet 560 zł za konto w Millenium

Jedna z lepszych ofert promocyjnych jak. Konto również uważane za jedno z lepszych ze stabilną od dłuższego czasu tabelą opłat i prowizji.
100 zł dokłada organizator, 360 zł można otrzymać od banku za płatności a do tego jakiś tam bon 100 zł do fly.pl

Co więcej po założeniu konta możemy polecać je innym w prgramie poleceń i otrzymywać po 100 zł od kazdej takiej osoby. Oferta przednia!

http://zarabiajnabankach....


Te bonusy za zalozenie kont, platnosci karta itp. to chyba tylko polski fenomen. Ktory jeszcze kraj cos takiego wymyslilby? Wiekszosc zachodnich bankow ma totalnie gdzies klienta i jakies tam dla niego bonusy, zwroty itp.


arti82 napisał(a):
> Jedna z lepszych ofert promocyjnych jak. Konto również uważane za
> jedno z lepszych ze stabilną od dłuższego czasu tabelą opłat i
> prowizji.
> 100 zł dokłada organizator, 360 zł można otrzymać od banku za
> płatności a do tego jakiś tam bon 100 zł do fly.pl
>
> Co więcej po założeniu konta możemy polecać je innym w prgramie
> poleceń i otrzymywać po 100 zł od kazdej takiej osoby. Oferta
> przednia!
>
> http://zarabiajnabankach....

Co do stabilności oferty Millenium to bym się nie zgodził. Kiedy im to wygodne, nie mają żadnych oporów, żeby wycofać się z nawet już zaciągniętych zobowiązań. Jednym z głośniejszych wałków tej klasy było wystawienie do wiatru klientów Prestige. Najpierw oferowali to konto bez żadnych opłat dla klientów zaciągających kredyt hipoteczny, a po kilku latach zaczęli za to konto kasować. Smaczku tej sprawie dodaje fakt, że spłata kh była wg umowy powiązana z tym rachunkiem. Skonczyło się interwencją KNF i klienci uwolnili się od tego szwindlu gdy bank dotychczasowe konta pozostawił jako bezpłatne rachunki techniczne.

Pozdr
k


dokładnie. od dłuższego czasu oferta jest stała ale byłem klientem prestige powiązanego z kh gdzie konto miało być za darmo. Dobrze że % nie zależało od utrzymania konta. Mnie takie zabawy w zakładanie i zamykanie kont nie interesują więc.