powrótPowrót do strony głównej forum

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna nie dziala z zagranicznymi numerami komorkowymi zarejestrowanymi w mBanku jezeli ich dlugosc jest inna niz 9 cyfr....Problem zglosilem juz na mLini....ciekawe jak szybko uda sie to porawic....


Spróbuję zgadnąć - za kilkanaście lat?....


ssak napisał(a):
> Spróbuję zgadnąć - za kilkanaście lat?....

Też pospekuluję: na pewno nie za kadencji obecnego prezesa. Jaki poważny bankowiec by się zajmował takimi pierdołami jak ułatwienie klientom korzystania z aplikacji :-/.

Pozdr
k


Cieszcie się, że w ogóle pozwalają rejestrować niepolskie numery i tak ułatwiają zagraniczniakom życie.
Do tego ponoszą koszty - czy też może nie ponoszą, ale na pewno wysłanie sms na numer zagraniczny nie jest tańsze niż wysłanie na polski, nawet jeśli telefon z włożoną polską kartą sim jest zalogowany do zagranicznej sieci.
A swoją drogą to czy to taki problem mieć telefon dual sim albo jakiegoś staruszka z polską kartą do odbierania SMS z mBąka ? Oczywiście na staruszku nie odpali się apki, ale to tak od razu chcieć wszystko to nieładnie, można się udławić ;P


Zmienilo sie cos w temacie?

Chcialbym aktywowac aplikacje mbanku na moim iphonie 4 z angielskim numerem telefonu ktory ma 11 cyfr, sciagnolem wersje aplikacji mbanku 2.9.0, nowsza nie wejdzie ze wzgledu na starsza wersje systemu operacyjnego iphona.

Ktos sie orientuje czy bedzie to dzialac?
Gdzies wyczytalem ze po aktywowaniu dostepu mobilnego nie mozna juz wrocic do hasel smsmowych, wiec aktywacja tego na probe raczej odpada, nie chce zablokowac sobie dostepu do konta.


gsidorr napisał(a):
> Zmienilo sie cos w temacie?
>
> Chcialbym aktywowac aplikacje mbanku na moim iphonie 4 z angielskim
> numerem telefonu ktory ma 11 cyfr, sciagnolem wersje aplikacji mbanku
> 2.9.0, nowsza nie wejdzie ze wzgledu na starsza wersje systemu
> operacyjnego iphona.
>
> Ktos sie orientuje czy bedzie to dzialac?
> Gdzies wyczytalem ze po aktywowaniu dostepu mobilnego nie mozna juz
> wrocic do hasel smsmowych, wiec aktywacja tego na probe raczej odpada,
> nie chce zablokowac sobie dostepu do konta.
>
>
Numer telefonu zarejestrowany w naszym systemie może mieć od 12 do 15 cyfr (łącznie z numerem kierunkowym do kraju). Nie powinieneś mieć problemów z angielskim numerem.
Po aktywacji aplikacji mobilnej oraz mobilnej autoryzacji będziesz mógł w dowolnym momencie powrócić do potwierdzania operacji w internecie za pomocą haseł SMS :)

Pozdrawiamy,
Zespół mBanku


Hmm... no dobra... aktywuje to

Dam znac za tydzien lub dwa czy dziala i jak dziala


Dziala, potwierdzam, na telefonie z angielskim nr telefonu, mobilnej autoryzacji nie wlaczylem jeszcze, nadal korzystam z hasel sms, ale przelewy w apce jak najbardziej mozna robic bez problemu