PowrótKliknij, żeby powrócić na stronę główną forum

Kliknij po szybką gotówkę - skąd wy to bierzecie ?

Dwóch konsultantów (mLinia oraz mCzat) potwierdziło, że mam wszystkie 4 (padła ta liczba) zgody wycofane. Ale uprzedzili, że skutkuje to do 7 dni, więc jeszcze poczekam.

OK, zobaczymy, jak wyjdzie w praktyce.
A jak dokładnie Ci potwierdzili ?
Że masz wyłączone "wszystkie" zgody, "cztery" zgody" czy "wszystkie cztery zgody" ?
Bo wcale bym się nie zdziwił, gdyby się okazało, że nagle jest ich 5, a nawet 5+ ;>

Jeden powiedział wszystkie, a drugi cztery (i mi je wymienił). A pięć jest na pewno, bo piątą jest zgoda na mOkazje, która pozwala na spamowanie tymi konkretnymi ofertami :P Ale ją można samemu wycofać w systemie (co zresztą uczyniłem).

Jest to po prostu typowa reklama. Jeśli dojdzie do konkretów czyli do ustalania Twojej zdolnośći kredytowej to kwoty będą już realne. Takie na ile Cię stać. Bardzo wiele banków stosuje tego typu zagrywki. Tak wieć nie jest to nic odkrywczego...
A i jesli rzeczywiście planujesz wziąć kredyt gotówkowy to najsensowniej byłoby się po prostu dopytać na forum o kredytach gotówkowych: http://www.forum-kredytow... . Tak aby porównać sobie oferty.

Jest to po prostu typowa reklama. Jeśli dojdzie do konkretów czyli do ustalania Twojej zdolnośći kredytowej to kwoty będą już realne. Takie na ile Cię stać. Bardzo wiele banków stosuje tego typu zagrywki. Tak wieć nie jest to nic odkrywczego...
A i jesli rzeczywiście planujesz wziąć kredyt gotówkowy to najsensowniej byłoby się po prostu dopytać na forum o kredytach gotówkowych: http://www.forum-kredytow... . Tak aby porównać sobie oferty.

JanK napisał(a):
> Jest to po prostu typowa reklama. Jeśli dojdzie do konkretów czyli
> do ustalania Twojej zdolnośći kredytowej to kwoty będą już
> realne. Takie na ile Cię stać. Bardzo wiele banków stosuje tego
> typu zagrywki.

Raczej stosowane w parabankach a nie bankach.
W Millenium, Ing, Citi oferty widoczne w ST są dedykowane i do skorzystania na kliknięcie.

Dlaczego nikt z mEkipy nie zbanuje tej istoty ?

Ewentualnie jeszcze tutaj jest sporo takich tematów:
https://chwilowo.pl/forum

W sumie to zastanawia mnie jedno Sama mam konto w mbanku i nie mam możliwości wzięcia na nim pożyczki. Jendak moja znajoma, która ma to samo konto ma już pasek kliknij po szybką gotówkę Od czego to zależy? Od stażu? Od ilości kasy, która wpływa na to konto? Orientujecie się moze?

Witaj tuca, ofertę specjalną przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta. Jest ona uzależniona od Twojej aktywności w korzystaniu z naszych produktów.

Pozdrawiamy,
Zespół mBanku

Zespół mBanku napisał(a):
> Witaj tuca, ofertę specjalną przygotowujemy indywidualnie dla
> każdego klienta. Jest ona uzależniona od Twojej aktywności w
> korzystaniu z naszych produktów.
>
To śnięta prawda. Gdy tylko wykazałem się wzmożoną aktywnością, czyli z ciekawości kliknąłem w jedyną ofertę kredytu gotówkowego w ST, to po kilku godzinkach zadzwoniła pracownica mBanku z zapytaniem czy mam jakieś problemy, lub czegoś nie rozumiem, że skutkiem tego dalej nie podążyłem i umowy nie sfinalizowałem. Wyjaśniałem, że to tylko chwila słabości i ciekawość, bo w gruncie rzeczy od ognia, wody i kredytu w mBanku............ Nie odpuszczała i limit kredytu podniosła z 25 na 105 tysięcy z pytaniem co ja na to. Po czasie zimny pot oblewa mnie w momencie przypomnienia sobie tej chwili, bo przecież tak niewiele brakowało. Dostałem zaproszenie na spotkanie w sprawie garnków lub masażerów (żadna różnica) i jestem przerażony swoją słabością. Przeca puszczą mnie w skarpetkach. Mbank też nie odpuszcza, a może to nawet skoordynowana akcja, bo chwilę po rozłączeniu do oferty kredytu gotówkowego dołączył kartę kredytową, kredyt odnawialny i samochodowy. Ciekawość kusi by kliknąć, a mBank czeka na moją kolejną chwilę słabości, bo jak te garnki spłacić?