W ustawieniach konta dla forumn nie można usunąć adresu e-mail.
W obliczu zamknięcia forum jest on bankowi niepotrzebny.
Zmieniłem na kontakt@mbank.pl. Niech tam idzie RODeO SPAm.

przejdziemy na FB mBanku?

Blom

blom napisał(a):
> przejdziemy na FB mBanku?
>
>
> Blom

No way. W każdym razie beze mnie.

Pozdr
k

@BAH: Czy to RODeO ma związek z Twoim awatarem na tym forum?

Dostałem prywatną wiadomość od "Zespołu mBanku", że za wynik 4k+ postów mają dla mnie upominek (choć, biorąc pod uwagę ich treść, trochę się boję, czy nie wybuchowy ;) i chcą adres i telefon.
Ciekawe, czy zadziała odpowiedź mailowa (na kontakt@mbank.pl - wpada do jednego wora i odsyła standardową formułkę) czy też prywatna wiadomość na forum...
I co przyślą, może gdzieś odnaleźli kubki z zapasów jeszcze z początku forum - a że nie mam, to by się przydał.
Dobrze, że (przynajmniej tak twierdzą) wyślą kurierem - żaba wysyła takie nagrody zwykłym listem, ostatnio znów dostałem dwa zestawy piśmienne, dobrze, że tym razem listonoszowi udało się to włożyć do skrzynki (poprzednim razem po identyczną kopertę musiałem iść na pocztę).

Też dostałem i też odpowiedź poszła do kotła.

A mi odpowiedzieli na prywatną wiadomość - z informacją, że to jednak jest lepsza droga.

Dzięki za info. Nie wpadłbym na to :)

Zobaczymy co przyślą - jak coś fajnego to stawiasz piwo ;>
A swoją drogą warto by się umówić na browara, nawet jakby miała to być stypa po forum. Ale umawiać będziemy się już raczej na nowym...

drutkow1 napisał(a):

> Dostałem prywatną wiadomość od "Zespołu mBanku", że za wynik 4k+

Pisałem kiedyś pod trzema nickami z nie gorszymi wynikami każdy, a wiadomość dostałem tylko pod jednym. Chyba mnie w końcu rozszyfrowali.

> postów mają dla mnie upominek (choć, biorąc pod uwagę ich
> treść, trochę się boję, czy nie wybuchowy ;)

Postawiłbym na coś podobnego do nowiczoka. W końcu coś ci się należy.

> I co przyślą, może gdzieś odnaleźli kubki z zapasów jeszcze z
> początku forum - a że nie mam, to by się przydał.

Chyba gdzieś około 2004 roku jeden z ówczesnych mRadnych (Marek Jedziniak?) zauważył je w sejfie jednego z intensywnie budujących mBank i udzielających się wówczas tu Wojtków. Obaj już w mBanku nie pracują, ale sejfy mogli dopiero teraz rozpruć. Swoją drogą kiedyś to był jakiś dziwny bank, albo mKubki miały bardzo dużą wartość, bo gdzie oni wtedy trzymali kasę?

No, trzymajta się, to jeszcze nie koniec świata.

Bank był dziwny na te czasy, bo tylko internetowy, więc nie miał "fizycznej" kasy do trzymania - ale może sejf mieć musiał, bo takie było wymaganie dla "banku". Jako że była to szafa jak każda inna, a do tego pusta, to miejsce w sam raz na kubki (może nie tak cenne, lecz kruche).
Ale może była to np. zamaskowana (przez pomalowanie) obowiązkowa rezerwa złota (bo w czym kształt sztabki lepszy od kztałtu kubka - no, może miej miejsca zajmuje)?
Echh, oporku, ew. utrata możliwości czytania Twoich komentarzy to potencjalnie największa strata spowodowana zamknięciem tego forum - mam nadzieję, że będziesz na to "nasze" nowe zaglądał.