PowrótKliknij, żeby powrócić na stronę główną forum

Wyprowadzamy się z mBanku na niezależne forum

Witajcie!

Skoro to być może ostatnia szansa coś powiedzieć to podsumuję to tak. mBank stał się molochem i ma te nasze wypociny tutaj w głębokim poważaniu. Nawet na mRadzie od dłuższego czasu było widać, że jesteśmy piątym kołem u wozu i nas wycięto. Miło wspominam to co było i te zażarte dyskusje na forum, ale to już przeszłość. mBank od dawna przekroczył pewną masę krytyczną przy której nie warto się skupiać na pojedynczych osobnikach. Takie życie i tyle. Dziękuję serdecznie wszystkim, zwłaszcza tym którzy się ze mną nie zgadzali i pobudzali mnie do dyskusji oraz całej reszcie również. Pomysł przeniesienia na inne forum się nie sprawdzi. Jak padła mRada to założyłem alternatywne forum i ani mRadni, ani mBank nie byli zainteresowani. Także jedyne co możemy zrobić to iść na FB albo zapomnieć. Pozdrawiam!

Z mBankiem pożegnałem się w momencie wyłączenia starego systemu, w zasadzie już nic mnie tam nie trzymało. Pamiętam ten piękny czas pierwszej miłości, gdy zakładałem tam swoje pierwsze konto zaraz po studiach, aby skorzystać z super oprocentowanego konta oszczędzającego. Teraz już nawet nie ma mPunktu, w którym je zakładałem.

Cóż, coś się kończy coś zaczyna. Trzymajcie się i na pohybel banksterce ;-)

DonTonico napisał(a):
Pomysł przeniesienia na inne forum się nie
> sprawdzi. Jak padła mRada to założyłem alternatywne forum i ani
> mRadni, ani mBank nie byli zainteresowani. Także jedyne co możemy
> zrobić to iść na FB albo zapomnieć. Pozdrawiam!

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że mBank nie jest zainteresowany tym forum. Nie jestem jedynym, dla którego opcja FB nie istnieje. A forum alternatywne jak dotąd funkcjonuje nie gorzej niż mbankowe w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Jest na szczęście pewna grupa forumowiczów, którzy chcą robić dalej to samo, tyle że z konieczności w innym miejscu.
A tobie osobiście chciałbym też podziękować za zdroworozsądkowe wpisy i pobudzanie do myślenia, gdy się nie zgadzaliśmy.

Pozdr
k

Po kilku dniach walki odzyskałem hasło do forum! :)
Cudownie, że to jeszcze do ostatniej chwili działa, szkoda, że odchodzi w niebyt.

Serdeczne dzięki wszystkim, i bankowi w sumie też, za to, że to było :)

ps
Trochę rozumiem chęć cięcia kosztów obsługi jednocześnie wszystkich serwisów społecznościowych - to może być trudne.
Ale kompletnie nie rozumiem (nie tylko mBankowego) promowania serwisu na 'f' wykradającego nam internet - czy 'f' komukolwiek za to płaci, że go tak wszyscy reklamują? Nie. No to kufa o co chodzi? Daje więcej kosztów (czasu na oglądanie, frustracji przy czytaniu inwektyw, wycieków danych, itp.) niż zysków, ale wszyscy się tam pchają :(