PowrótKliknij, żeby powrócić na stronę główną forum

KREDYT gotówkowy i KREDYT odnawialny

Buahaha a nie mówiłem...

justa37 to spamer znany na tym forum od lat.
Ale (tak na marginesie) te kilkanaście osób (drutkow1, kayoo, krosnek, pepto, astw, nabijaszpunktow, michal_kow, ssak, wass, creative i inni) stale dyskutujących w różnych wątkach na tym forum robi dokładnie to samo, próbując stworzyć wrażenie, że nie ma lepszego od mB. mBankowy marketing chociaż płaci coś za to ?
Teraz admin może mnie już wyrzucić z listy.
Szkoda czasu.
janust

@Janust wybacz, ale ja bardzo sobie cenię mforum i kontakt z mądrymi ludźmi, a wymienieni przez Ciebie właśnie takimi są!!! Od lat korzystam z ich cennych rad i jestem wdzięczna, że to forum istnieje i mam taką możliwość)))

O ludziu, ja chwalę mBąk?
A nawet mnie do mRady nie chciał, nawet nie zapytał, czy chciałbym, choć mnie zgłaszali...
Chyba muszę moje posty przeczytać - ciekawe, czego się jeszcze dowiem ;>
Chyba że chodzi o to, że mB ma najlepsze forum - to tak. Ale to nie tyle zasługa pasiaka, tylko tych, którym chce się tu pisać.

janust napisał(a):
> justa37 to spamer znany na tym forum od lat.
> Ale (tak na marginesie) te kilkanaście osób (drutkow1, kayoo,
> krosnek, pepto, astw, nabijaszpunktow, michal_kow, ssak, wass,
> creative i inni) stale dyskutujących w różnych wątkach na tym
> forum robi dokładnie to samo, próbując stworzyć wrażenie, że nie
> ma lepszego od mB. mBankowy marketing chociaż płaci coś za to ?
> Teraz admin może mnie już wyrzucić z listy.
> Szkoda czasu.
> janust
>
>
Zanim zaczniesz w uniesieniu wewnętrznej frustracji przywoływać imiennie innych do tablicy, to racz przynajmniej zapoznać się z postami osób, które wymieniasz bo wypisujesz brednie.

arisza napisał(a):
> @Janust wybacz, ale ja bardzo sobie cenię mforum i kontakt z mądrymi
> ludźmi, a wymienieni przez Ciebie właśnie takimi są!!! Od lat
> korzystam z ich cennych rad i jestem wdzięczna, że to forum istnieje
> i mam taką możliwość)))

Dziękuję za miłe słowa ale bez przesady. Wymieniamy się tylko informacjami i doświadczeniami aby nie dać się robić w bambuko bankom.
pozdrawiam
Krzysztof Skwark

janust napisał(a):

> Ale (tak na marginesie) te kilkanaście osób (drutkow1, kayoo,
> krosnek, pepto, astw, nabijaszpunktow, michal_kow, ssak, wass,
> creative i inni) stale dyskutujących w różnych wątkach na tym
> forum robi dokładnie to samo, próbując stworzyć wrażenie, że nie
> ma lepszego od mB. mBankowy marketing chociaż płaci coś za to ?

Houston, mamy problem... Janust, masz problem, o tyle poważny, że nie chcesz go zauważyć. Twoim problemem jest podejście i argumentacja chłopczyka w krótkich spodenkach w sprawach nad wyraz ważnych. Nie można uciec od odpowiedzialności za swoje decyzje, nawet jeżeli druga strona działa w złej wierze. Jestem ostatnim palantem, przez własne zaniedbanie, lekkomyślność (mże chciwość?) dałem się wpuścić oszustom na pole minowe, ale teraz usiłuję się z tego wyplątać. To by było uczciwe podejście przyznające własną współodpowiedzialność za powstały problem. A obwinianie wszystkich dookoła bez zauważenia własnej w tym roli jest żenujące.
Twoim kolejnym problemem jest brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Obnosisz się z tym rozgłaszając wszem i wobec, że nie rozumiałeś umowy kredytowej, którą podpisałeś. Nie rozumiesz i zapewne nie wiesz, co piszą wymienieni przez ciebie forumowicze. Zmobilizowałeś mnie i przejrzałem historie twoich wpisów na tym forum i niestety większość to jest żałosne miauczenie w stylu, ale jestem biedny chłopczyna oszukany przez banksterów. Zero refleksji nad sobą. Żeby ferować takie wyroki i oskarżać innych o kryptoreklamę wypadałoby zapoznać się z historią ich wpisów, choć przyznam, że by to wymagało sporo wysiłku. Razem wzięte by to było około 30 tysięcy wpisów, z czego 1/3 to posty ssaka. Twój kolejny problem to wydawanie opinii na podstawie emocji, a nie obiektywnej, czy uczciwej analizy.
Nigdy się nie kryłem ze swoimi poglądami, krytycznymi wobec frankowiczów w aspekcie ich własnej współodpowiedzialności (patrz akapit powyżej). Popieram natomiast frankowiczów w ich walce o pieniądze zagarnięte poprzez oszukańcze spready i generalnie polityke kursową banków. Sam brałem złotówkowy kh i nie wpadłem w żadne tarapaty z powodu wyjątkowej umiejętności jasnowidzenia, tylko czytałem wzory umów (mB odpadł w przedbiegach) i brałem pod uwagę perspektywę 25 lat czyli jedna wielka niewiadomą. Była to po prostu zwykła ostrożność, niezbędna przy strategicznej dla mnie inwestycji życia, czyli budowie domu.
Kolejny raz powtarzam w tym temacie truizmy i jest to argumentacja w konwencji 'a ziemia nie jest jednak płaska', ale druga strona upiera się, że tak to właśnie widzi i to musi być obiektywna i niepodważalna prawda. Chyba pora z tym skończyć :-/.

Bez pozdrowień
k

No, ale, że Oporek nie został wspomniany to wstyd.

Jest mi za to niezmiernie miło za docenienie moich "wypocin". Jeśli komukolwiek kiedykolwiek się do czegokolwiek przydały nasze dyskusje, to już bardzo dobrze. A mbankowi faktycznie możemy być wdzięczni, że (jeszcze) to forum utrzymuje. Nie ma tu co prawda takiego ruchu jak kiedyś za to spokojnie i w większości przypadków dość merytorycznie.
Mbank osobiście ani mnie ziębi ani grzeje w roku 2017. Przeciętny, z przeciętną ofertą. Jak inne. Korzystając rozumnie z tego forum można jednak skroić sobie "różnobankowy" pakiet pod swoje potrzeby. I tyle. I aż tyle.

Kredyty gotówkowe są obecnie tak łatwo dostępne, że w zasadzie nie trzeba się nawet starać aby zaciągnąć, nawet te większe kwoty.
Swoją drogą może mi ktoś wyjaśnić, jak firmy pożyczkowe sa w stanie dla nowych klientów oferować pierwsze pożyczki przy RSSO na poziomie 0%??
Mam tutaj na myśli specyfikacje pożyczek np w takim Wonga, Vivus czy Net Credit. Tutaj przykład: http://finanovacash.pl/
Że się nie boją?