powrótPowrót do strony głównej forum

BGŻ Optima

Czy ktoś wie, jakie jest oprocentowanie konta oszczędnościowego od dzisiaj? Na stronie Optimy brak jednoznacznej informacji.

po zalogowaniu jest widoczne 2,50/3%

Rano dane nie były jeszcze zaktualizowane...

emeryk napisał(a):
> Rano dane nie były jeszcze zaktualizowane...

do 26.01.2014 na nowe srodki do 100000zl jest 3.0% ... reszta 2.5% ...
https://www.bgzoptima.pl/...

"II. Oprocentowanie promocyjne środków pieniężnych zgromadzonych na Rachunku Głównym
1. W Okresie Promocji Nowe Środki oprocentowane są według promocyjnej stopy procentowej w wysokości 2,20% w skali roku jeżeli ich wysokość wynosi do 150 000 PLN."
W tabeli podano: 2,3%.
Która wartość jest prawdziwa?
Tak czy inaczej: pogarda dla "starych" klientów aż nadto widoczna... Na szczęście - póki co - Getin daje 2,7%.

2,5%, ale musisz założyć Rachunek SMART. Jest to nowy typ rachunku oszczędnościowego w ofercie bgż optimy.

A jak jest z ilością bezpłatnych wypłat?

drutkow1 napisał(a):
> A jak jest z ilością bezpłatnych wypłat?

No właśnie, też tego szukam. Choć i tak założyłem i przelałem trochę kasy. 2,5% nie jest źle

A ktos wie jak to jest z datami granicznymi dla promocyjnych srodkow dla smarta, bo z tego co wiem jesli mialo sie pieniadze na rachunku glownym to samo przelanie na konto smart nie da promocyjnego oprocentowania jesli pieniadze byly przed ta data na jakimkolwiek rachunku w Optimie.

Nie wiem, ja mam dwa rachunki - jeden na siebie a drugi na żonę. I przelewam z jednego na drugi, zawsze są nowe środki :-)