powrót

Po godzinach: Piłkarzyki

Jeżeli kiedyś przyjdziecie do mBanku w Centrum Biznesu, koniecznie przejdźcie się po naszym Open Space i przyjrzyjcie się rozmaitym dyplomom i nagrodom. Będziecie mieli okazję przekonać się, że oprócz rozmaitych nagród z dziedziny bankowości, mamy także złote medale w dziedzinie… sportu! :-)
  

Jakby na to nie patrzeć, poprzez coroczną organizację Maratonów promujemy zdrowy tryb życia, więc nikogo nie powinno dziwić, że sami chętnie odrywamy się od komputerów i spędzamy wolny czas na boisku (np. podczas Halowych Mistrzostw Banków w Piłkę Nożną). Poza tym jako firma, która ma swoje oddziały w Pradze i Bratysławie, korzystamy z każdej okazji, żeby rozegrać Międzynarodowe mBankowe Zawody w Piłkę Siatkową. Nie udało nam się jeszcze pokonać słowackiej drużyny z Panem Suchankiem na czele, ale nie o tym chciałam Wam dzisiaj powiedzieć.
   
Niedawno w naszym biurze pojawiły się Piłkarzyki, które urozmaicają naszą pracę i pozwalają nam na chwilę odetchnienia od codziennych obowiązków. Korzystając z okazji, samoistnie pozwany mKomitet zorganizował Mistrzostwa w Trambambule. Do końca stycznia powinno wyjaśnić się, która z 20 drużyn zdobędzie pierwsze miejsce! Wczoraj odbyło się uroczyste losowanie drużyn do czterech grup. Kto wygra? Asy, Technicky konec, Nic Się nie Stało, Wyborowa, KrzaLcer 04, Desplenders, PORTALE atakują, Pokochaj Każdy Dzień, Pędzące Imadła, Cerstve Jagody, MaŻurki, Buszabati, Wartkie Ruki, Futboli, Za 5 minut na 5 minut, PIONKI, Wembley '73, Mafia 26, Najeźcy Europy, czy może Kokoty? Tego dowiemy się wkrótce.

   
Tymczasem jeżeli Wy też lubicie żyć aktywnie i np. chcecie nas wzmocnić w kolejnym siatkówkowym boju z Czechami i Słowakami, to koniecznie zajrzyjcie na naszą zakładkę mKariera i zobaczcie, czy przypadkiem nie ma tam intratnej dla Was oferty pracy.
   
Z pozdrowieniami;
Duracellka