powrót

Najciekawsze projekty koszulek na Off Festival wyłonione

Milo nam poinformować, że wybraliśmy już laureatów konkursu "Zaprojektuj OFF T-shirt”
Nadesłaliście wiele wspaniałych prac, a kilka z nich spodobało nam się tak bardzo, że chcemy się z Wami nimi podzielić.

Przypominamy, że konkurs skierowany był do wszystkich Klientów mBanku, którzy zrealizują zadanie konkursowe, polegające na zaprojektowaniu koszulki nawiązującej do tegorocznego OFF festivalu, a także mBanku.
Nasza komisja Konkursowa oceniła nadesłane Prace konkursowe pod względem ich kreatywności, oryginalności pomysłu i wybierała spośród nadesłanych Prac 10 najlepszych, których autorzy już wkrótce otrzymają pojedyncze zaproszenie na OFF Festival 2013 r.


A już za kilka dni, czyli 2-4.08.2013 r. w katowickiej Dolinie Trzech Stawów zapraszamy Was do wspólnej zabawy. W tym roku poza wspaniałą muzyką, rewelacyjnym repertuarem możecie liczyć na wiele atrakcji, które przygotował dla Was mBank:

- wyjątkową kartę przedpłaconą, zaprojektowaną specjalnie na tegoroczną edycję OFFa, którą zdobędziecie na terenie samego festiwalu,
- unikalne i jeszcze nigdzie niedostępne gadżety mBanku,
- specjalne strefy wypoczynku, gdzie na wygodnych pufach i leżakach pozwolicie odpocząć zmęczonym nogom, oraz doładujecie akumulatory popijając przepyszną kawę.


LAST MINUTE OFF Festival

Jeżeli macie ochotę zabrać ze sobą kogoś znajomego, mamy dla Was dobrą wiadomość. To ostatni moment by skorzystać z naszej oferty LAST MINUTE i przeżyć OFF Festival zupełnie za free!

Wystarczy otworzyć bezpłatne eKONTO z darmowymi bankomatami
i kartą debetową w terminie od 23-30.07.2013 r., a w prezencie dodamy 3-dniowy karnet na OFF Festival o wartości 190 zł!

Sprawdź szczegóły promocji…