powrót

Nasz Prezes tańczy na lodzie!

Jakby nie było, Wigilię mieliśmy w tym roku niezwykle roztańczoną.
We wtorek, 18 grudnia 2007 roku, spotkaliśmy się na lodowisku, żeby podsumować miniony rok, nagrodzić książkami najbardziej wyróżniające się osoby i przede wszystkim żeby życzyć sobie zdrowych, wesołych i rodzinnych Świąt!

Swoimi piruetami na śliskiej nawierzchni zaszczycili nas: Prezes BRE Banku SA - Sławomir Lachowski,  Prezes ds. Bankowości Detalicznej - Jarosław Mastalerz i nasz zdrowiejący Dyrektor BRE Banku ds. mBanku – Piotrek Gawron. Poza tym była cała reszta, czyli Paweł, Krzysiek, Tomek, Szymon i inni. Mimo kilku upadków, bawiliśmy się wyśmienicie! Naszą Wigilię uświetniły występy młodych tancerzy. Byliśmy wprost olśnieni ich umiejętnościami i w nagrodę podarowaliśmy im izzyKONTA. Zupełnie za darmo! Wy też możecie przyjąć nasze upominki na stronie www.mbank.pl. U nas Święty Mikołaj urzęduję cały rok! :)
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku dorównamy poziomem Młodym Tancerzom. Szkoda, że mBankowa Wigilia jest tylko raz w roku, bo gdyby była częściej, na pewno podszkoliłabym swoje umiejętności balansowania na lodzie. A tak – pozostają mi weekendowe wypady na Retkinię. Jeżeli Wy też będziecie mieli ochotę na relaks z łyżwami, to jest szansa, że niebawem się spotkamy! :-)

Korzystając ze świątecznej atmosfery, chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. Przede wszystkim życzę Wam tego, żebyście odnaleźli swoje miejsca, żebyście nie bali się marzyć i spełniać wszystkie marzenia! =)

            Do usłyszenia w Nowym Roku;

            Duracellka