powrót

Podróżuj z głową i ubezpieczeniem mBanku...

Czas poświęcony na podróże to najpiękniejsze tygodnie w roku, wykorzystaj je na wypoczynek…

Planując podróż zagraniczną nie możesz zapomnieć o ubezpieczeniu! Dopiero wtedy będziesz mógł się czuć naprawdę bezpiecznie.

W mBanku oferujemy Ci ubezpieczenia podróżne Go! Direct zaprojektowane przez BRE Ubezpieczenia i ubezpieczenie mPodróżnik stworzone przez Generali.
Ubezpieczenia dostępne są w 3 wariantach. Różnią się one zakresem i sumą ubezpieczenia. Suma ubezpieczenia jest to górny limit odpowiedzialności ubezpieczyciela za szkody, które powstały w czasie ubezpieczenia. Ty wybierasz, który wariant najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Koniecznie, zanim zdecydujesz się na jeden z wariantów weź pod uwagę cel i miejsce Twojej podróży.
Jeśli wybierasz się na narty, pamiętaj o rozszerzeniu zakresu ubezpieczenia o amatorskie uprawianie sportów zimowych. Mamy tu na myśli wszelkie sporty uprawiane w warunkach zimowych, w szczególności narciarstwo, snowboard, saneczkarstwo, łyżwiarstwo.
W czasie letnich wyjazdów dla amatorów nurkowania również istnieje możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia. Różnica w cenie jest zwykle niewielka, a w razie konieczności skorzystania z pomocy komfort, jaki daje fakt bycia ubezpieczonym jest ogromny!
W zależności od miejsca, do którego się wybierasz oferujemy Ci ubezpieczenie w dwóch strefach:
Europa, które obowiązuje na terenie państw europejskich wraz ze wszystkimi krajami położonymi w basenie Morza Śródziemnego. Druga strefa to Świat – ubezpieczenie obowiązuje we wszystkich państwach świata. Jeśli wyjeżdżasz w kilka czy kilkanaście osób, z przyjaciółmi lub rodziną zastanów się nad ubezpieczeniem wyjazdu rodzinnego lub grupowego. Możesz ubezpieczyć osoby trzecie, wystarczy podać imię i nazwisko oraz datę urodzenia. Oznacza to, że sam nie musisz nigdzie wyjeżdżać by ubezpieczyć kogoś z rodziny lub znajomych.

Aby wykupić ubezpieczenie w mBanku musisz być posiadaczem eKONTA.
Jeśli jeszcze go nie posiadasz zapraszamy Cię do mKiosku, gdzie załatwisz wszystkie formalności.
Możesz również złożyć wniosek przez Internet.

Jeśli posiadasz eKONTO sprawa jest wyjątkowo prosta:)
Ubezpieczenie możesz wykupić nie wychodząc z domu! Wystarczy zalogować się do serwisu transakcyjnego mBanku i wypełnić wniosek o ubezpieczenie podróżne.
Wypełnienie wniosku zajmie Ci zaledwie kilka minut. Przy niektórych polach jest pomoc kontekstowa, z której możesz skorzystać.
Pamiętaj - podstawowym dokumentem regulującym wzajemne relacje ubezpieczyciela
i ubezpieczonego są Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Zachęcamy by się z nimi zapoznać.

Ochrona ubezpieczeniowa może rozpocząć się nawet 2 godziny od momentu złożenia wniosku. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy kupują ubezpieczenie w ostatnim momencie.
Numer polisy wysyłamy sms-em. 

Umowa ubezpieczenia może być zawarta w wariantach Minimum, Medium i Maksimum.
Wariant minimum obejmuje ubezpieczenie kosztów leczenia, transportu medycznego, natychmiastowej pomocy "Assistance" oraz ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.
Wariant Medium i Maksimum obejmują również ubezpieczenie kosztów leczenia, transportu medycznego, natychmiastowej pomocy "Assistance" oraz ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.
Dodatkowo ubezpieczeniem objęty jest bagaż podróżny i ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej może być szczególnie pożyteczne przy planowaniu
wyjazdów narciarskich - przyda się w sytuacji, kiedy na stoku wyrządzisz krzywdę innej osobie.

Nie trudno znaleźć argumenty, że zakup ubezpieczenia jest sprawą naprawdę ważną.
Dlatego zachęcamy, aby przed każdym wyjazdem poświęcić kilka chwil na kwestie ubezpieczeniowe.
Zrób wszystko, aby zapewnić sobie i swoim najbliższym maksimum bezpieczeństwa i komfortu w czasie podróży. Ubezpiecz się i w pełni korzystaj z wolnych dni.