powrót

Nie zaprzątaj sobie tym głowy-powierz to nam!

Wciąż nie wiesz jak zabrać się do oszczędzania? Co roku składasz sobie nowe postanowienia, a świnka skarbonka, skarpeta, materac nie wydają się już właściwym sposobem? Przekonany jesteś, że wolna kwota, którą dysponujesz to za mało aby zacząć oszczędzać? Nic bardziej mylnego!

Wystarczy niewielka kwota wolnych środków żeby zgromadzić duże oszczędności. Nie masz pomysłu jak to zrobić? Dobrym rozwiązaniem są fundusze inwestycyjne. Sam dla siebie możesz skomponować odpowiednią ofertę wybierając spośród funduszy o różnym poziomie ryzyka i różnej polityce inwestycyjnej. Pamiętaj, że inwestując systematycznie prawdopodobieństwo osiągnięcia zysku rośnie bardziej niż w przypadku jednorazowego zainwestowania większego kapitału. Dzięki systematyczności masz możliwość ochronić Twój kapitał przed niekorzystną sytuacją na rynku, dzięki uśrednieniu wartości jednostek.

Jeśli systematyczność w oszczędzaniu, kojarzy ci się z kolejnym obowiązkiem i zadaniem do dopilnowania, nie zaprzątaj sobie tym głowy - powierz to nam! Po porostu wykonaj pierwszy krok i ustaw zlecenie stałe w usłudze SFI. Nic Cię to nie kosztuje, a upieczesz dwie pieczenie na jednym rożnie. Przekonasz się, że możesz oszczędzać i wreszcie zaczniesz to robić.

Zapoznaj się z naszym filmikiem, przekonasz się, jakie to proste.