powrót

Employer brandingowe OSKARY dla mBanku!


W ubiegłym tygodniu podczas ogólnopolskiej konferencji HR Camp, której organizatorami byli: portal HRstandard.pl oraz firma Employer Branding Insitute, powędrowały do naszych rąk dwie nagrody Employer Branding Stars. W ramach konkursu oceniane były działania związane z kreowaniem wizerunku pracodawcy na rynku polskim w minionym roku. mBank został zauważony i doceniony za kampanię „Zgraj się z karierą”, która promowała Program Rozwoju Młodych Talentów.

Employer brandingowe OSKARY dla mBanku!

Zajęliśmy dwa pierwsze miejsca w kategorii:

NAJLEPSZA STRONA KARIERY

Na potrzeby kampanii odświeżyliśmy naszą stronę skierowaną do studentów i absolwentów - uzupełniliśmy ją o niezbędne treści, muzyczną aplikację oraz film, w którym występowali nasi stażyści.
Sprawdźcie sami na www.bankowetalenty.pl!

NAJLEPSZE MATERIAŁY REKRUTACYJNE

Nasze materiały papierowe nawiązywały do muzycznego motywu kampanii i kształtem przypominały płyty CD. Okrągłe ulotki miały nie tylko zaskakującą formę i ciekawe hasła, ale prezentowały również najważniejsze informacje, dotyczące możliwości rozwoju dla młodych ludzi w mBanku.

Employer brandingowe OSKARY dla mBanku!
 

Cieszymy się, że nasze działania zostały wysoko ocenione i wzbudziły pozytywne emocje. Nie spoczywamy jednak na laurach i powoli rozpoczynamy przygotowania do następnej kampanii. Rok temu otrzymaliśmy jedną nagrodę, w tym roku dwie – czyżby tendencja wzrostowa? Oczywiście mamy apetyt na więcej.

Trzymajcie kciuki! ;)