powrót

10% na lokacie-możesz to mieć!

Czy trzeba mieć dużo szczęścia by wygrać? W popularne gry liczbowe gra wielu z nas, niektórzy dla zabawy, a inni dla nagrody gdzie wygrana jest wynikiem przypadku. 

W mBanku o wygraną zdecydowanie łatwiej, szczególnie że mamy do wylosowania aż 410 lokat z podwyższonym oprocentowaniem, w tym:
- 10 lokat z oprocentowaniem  10% (oproc. nom. w skali roku)
- 400 lokat z oprocentowaniem 5% (oproc. nom. w skali roku)

Co ciekawe, możesz wygrać oprocentowanie dla kilku Twoich lokat! Oprocentowanie naliczymy dla pełnych 4 miesięcy.

Co zrobić by mieć szansę na wygraną?
Otwórz lokatę za pośrednictwem: www.mbank.pl, mLinii lub placówki banku. Nie musisz robić nic więcej.
Każda założona lokata to jeden los. Aby zwiększyć swoje szanse możesz założyć dowolną ilość lokat.

Otwórz lokatę i wygraj 10% - mBank

Parametry lokaty  w ramach loterii:
- 4-miesięczna lokata na nowe środki
- oprocentowanie 2% nominalnie w skali roku
- maksymalna kwota pojedynczej lokaty: 50 000 PLN

Losowanie:
Losowanie nagród w ramach loterii odbędzie się 1 grudnia 2015 r.
Nagrody z oprocentowaniem 10% i 5% zostaną wylosowane spośród wszystkich lokat otwartych w terminie 07.09-04.10.2015 r., spełniających warunki regulaminu.


Zakładając lokatę w ramach loterii nic nie tracisz, możesz wyłącznie zyskać. Gdy Twoja lokata znajdzie się w gronie szczęśliwców, wylosowane oprocentowanie naliczymy za okres trwania całej lokaty. 

Nie zwlekaj. Wykorzystaj swoją szansę !

Otwórz lokatę i wygraj 10% - mBank

Zapoznaj się z regulaminem promocji...
Dowiedz się więcej i przejdź do strony promocji…

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły loterii określone są w regulaminie loterii „Ale procent” dostępnym na http://www.mbank.pl/download/regulaminy/oszczednosci/Regulamin-Loterii-Ale-procent.pdf Loteria trwa od 07.09.2015 do 29.01.2016 r. Łączna liczba nagród w loterii wynosi 410.
Losem loterii  jest nr identyfikacyjny wniosku założonej lokaty na okres 4 miesięcy z oprocentowaniem nominalnym 2% w skali roku. Minimalna kwota lokaty to 1000 zł, maksymalna 50 000 zł. Lokata na nowe środki to środki pieniężne pochodzące spoza mBank S.A. stanowiące nadwyżkę ponad sumę aktywów zgromadzonych w mBanku na dany dzień (01.09.2015r). Jako sumę aktywów zgromadzonych w mBanku rozumie się środki (saldo dostępne w danym dniu) zgromadzone na rachunkach osobistych, kontach oszczędnościowych oraz depozytach terminowych (wszystkie rodzaje lokat) prowadzonych w walucie PLN w mBanku, w ramach których Klient Indywidualny zdefiniowany jest jako Posiadacz lub Współposiadacz. Lokaty uruchomione w ramach zgromadzonej nadwyżki środków automatyczne zmniejszają kwotę dostępnych nowych środków o kwotę na którą lokaty zostały założone. Szczegółowe warunki zakładania lokat określa Regulamin otwierania i prowadzenia rachunków lokat terminowych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A dostępny na http://www.mbank.pl/indywidualny/promocje/Loteria-ale-procent/