powrót

Poradnik ekonomiczny przedsiębiorcy-Mapa przedsiębiorczości

Przypominamy, że przez najbliższe tygodnie, specjalnie dla wszystkich obecnych oraz przyszłych przedsiębiorców, realizowana będzie akcja przygotowana wspólnie przez mBank i RMF FM „Poradnik ekonomiczny - Mapa przedsiębiorczości”.

Od poniedziałku do piątku o godzinie 15.30, wszyscy słuchacze radia RMF poznają mnóstwo cennych porad i najlepszych praktyk w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.
Zaprezentujemy również niezwykle inspirujące historie naszych klientów firmowych – np. jednego z największych na świecie producentów drukarek 3D, globalnego lidera w produkcji stołów modelarskich, czy też developera popularnych aplikacji zakupowych. Rozmowy z ekspertami nawiązywać będą zarówno do zagadnień typowo biznesowych, jak również kompetencji miękkich np. negocjacji handlowych czy zarządzania czasem.

W ramach akcji możecie zobaczyć również filmy z poradami naszych ekspertów. Mamy nadzieję, że pomogą Wam w dalszym rozwoju czy urzeczywistnieniu Waszych planów biznesowych. W tym tygodniu "Biznesplan, czyli co zrobić ze swoim pomysłem na biznes”.

Zapraszamy :)