powrót

Dziękujemy Wam za zaufanie

W lipcowym numerze miesięcznika biznesowego „My Company Polska”, zostały opublikowane wyniki nowego badania w branży B2B – Marka Godna Zaufania. Miło nam ogłosić, że otrzymaliśmy nagrody w kategoriach „Bank oferujący konto firmowe” oraz „Bank oferujący kredyty/pożyczki dla firm”.

Przede wszystkim chcemy Wam ogromnie podziękować za oddane głosy i zaufanie, którym nas obdarzyliście. Te dwa zaszczytne tytuły: „Bank oferujący konto firmowe” oraz „Bank oferujący kredyty/pożyczki dla firm” mobilizują nas do dalszej ciężkiej pracy.
Każdego dnia dajecie nam powód do ogromnej dumy i satysfakcji, a takie nagrody są dla nas tego potwierdzeniem.

„Bardzo cieszymy się z zaufania, którym nas obdarzono. Jest to szczególnie istotne w takiej materii, jak usługi bankowe dla firm. Przedsiębiorca, rozpoczynając swój biznes, wpływa na nieznane wody. Podejmuje duże ryzyko i potrzebuje kogoś, na kim może się oprzeć. My dajemy mu taką pewność.
Kluczowe są tu dwie rzeczy. Po pierwsze – bezpieczeństwo środków. Klienci w każdym momencie wiedzą, co dzieje się z ich pieniędzmi i mają nad nimi pełną kontrolę. Druga rzecz dotyczy zwłaszcza nowych przedsiębiorców, z wizją, pasją i planem, ale bez stabilności finansowej.
Dla takich osób mamy zarówno konto firmowe, od którego przez pierwsze dwa lata nie pobieramy żadnych opłat, jak i specjalne kredyty na start. To jest właśnie podstawa zaufania, które - zdobyte na początku drogi – procentuje w dalszej współpracy” –
mówi Tomasz Górski – Dyrektor Departamentu Klienta Firmowego

Bank oferujący konto firmowe i Tomasz Górski

Bank oferujący konto firmowe i Tomasz Górski


O badaniu


Badanie przeprowadzono już po raz drugi na zlecenie miesięcznika „My Company Polska”, przez instytut badawczy Kantar Millward Brown. Jego celem było wskazanie tych produktów i usług dla firm, które budzą największe zaufanie wśród przedsiębiorców.
W spontanicznych odpowiedziach respondenci wymienili łącznie ponad 350 marek, spośród których wyłoniono zwycięzców w 23 kategoriach, podzielonych na czety segmenty: technologie, finanse, transport i usługi.


Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy pozostałym laureatom.

Pełne wyniki badania dostępne są na stronie MarkaGodnaZaufania.pl