powrót

Zagłosuj na nas w plebiscycie Złoty Bankier i wygraj


Ubiegły rok był dla nas pracowity: kontynuowaliśmy edukację na temat zagrożeń w sieci, wydaliśmy książkę „Matematyka jest wszędzie”,  ale przede wszystkim po raz pierwszy wspieraliśmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy jako jej Główny Partner. Dzięki waszemu gigantycznemu zaangażowaniu przekazaliśmy WOŚP rekordowo wysoki przelew: 7 mln z waszych wpłat i 7 mln od nas!

Teraz podsumowujemy ten rok w plebiscycie Złotego Bankiera. Jeśli podobało Ci się to, czego dokonaliśmy – zachęcamy Cię do oddania na nas głosu w tym plebiscycie.

Standardowo do udziału w plebiscycie zaproszono internautów, którzy w drodze głosowania wskażą najlepszy bank w trzech kategoriach:

Spot reklamowy
W tej kategorii o zwycięstwo walczy nasz film „Bądź bogatszy o dobre serce”.
Spot w reżyserii Wojtka Smarzowskiego to pierwsza produkcja z udziałem Jurka Owsiaka.  Podkreślamy, że niezależnie od tego kim są ludzie, skąd pochodzą, jak wyglądają – wszystkich łączy dobre serce. To nie pieniądze bogacą, tylko chęć dzielenia się z innymi. Najlepiej w ramach WOŚP :)


Bank wrażliwy społecznie
Od pięciu lat Fundacja mBanku wspiera edukację matematyczną. W tym roku wydaliśmy książkę „Matematyka jest wszędzie”. Po raz pierwszy książka o matmie nie pokazuje dzieciom wzorów i abstrakcyjnych zadań. Pozwala za co całym rodzinom aktywnie poznawać przyjazna matematykę wszędzie – w kuchni, na spacerze, w sklepie. Dzieci mają zadawać pytania i zrozumieć, a nie uczyć się formułek. Fundacja przekazuje książkę bezpłatnie. Jej unikalny charakter doceniło już ponad 15 tys. klientów. Do końca roku chcemy przekazać ok. 100 tys. sztuk.


Bank w social media
Możecie również głosować na nas i docenić obecność banku w mediach społecznościowych. W tym roku zorganizowaliśmy pierwszą zbiórkę przez Facebooka na rzecz WOŚP, pokazywaliśmy wam także od kuchni jak wygląda ta gigantyczna akcja charytatywna.


Swoje głosy możecie oddawać do 8 kwietnia, na stronie zloty.bankier.pl.

Jak głosować?

  • Wejdź na stronę ankieta-zloty.bankier.pl
  • Wybierz najlepszy spot reklamowy. Zostaniesz automatycznie przekierowany do następnej kategorii.
  • Zagłosuj w pozostałych kategoriach.
  • Odpowiedz na pytanie konkursowe. Podaj swój e-mail i zatwierdź wymagane zgody.
  • By Twój głos był ważny, kliknij w link potwierdzający, który otrzymasz na podany przez Ciebie adres mailowy.Wszyscy, którzy wezmą udział w konkursie będą mieli szansę na wygranie jednej z ponad 100 nagród.

Więcej dowiesz się z naszego bloga.