powrót

mBank najlepszym cyfrowym bankiem dla korporacji w Polsce

mBank, został laureatem konkursu organizowanego przez magazyn finansowy Global Finance w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks 2018”.

 

- Po raz kolejny nasz internetowy serwis transakcyjny dla klientów korporacyjnych został uznany za najlepszy w Polsce. To potwierdzenie, że mBank utrzymuje pozycję lidera na rynku bankowości cyfrowej i ciągle dostosowuje swoje usługi do potrzeb klientów korporacyjnych - mówi Dariusz Nalepa, dyrektor departamentu bankowości transakcyjnej mBanku.

 

Podczas wyboru zwycięzców w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks” jury wzięło pod uwagę m.in.: strategię wobec digitalizacji, rozwój usług oferowanych cyfrowo, szerokość oferty produktowej, a także ocenę funkcjonalności strony internetowej serwisu transakcyjnego i mobilnego.

 

Global Finance to specjalistyczny, międzynarodowy magazyn, który od 1987 r. zajmuje się analizą rynku finansowego na świecie. W corocznym konkursie zgłoszenia oceniane są m.in. przez międzynarodowe grono ekspertów firmy Infosys. Zwycięzcy nominowani są na poziomie globalnym, regionalnym, krajowym oraz w ramach poszczególnych kategorii.