powrót

Karta płatnicza bez plastiku? Teraz wszystkie nasze karty do konta zamówisz w wersji eko!

Obecnie coraz więcej osób poszukuje alternatywnych rozwiązań, które wspierają ochronę środowiska, ale są też wygodne i praktyczne. Jednym z takich pomysłów jest karta w wersji bez plastiku, która pozwala na łatwe i ekologiczne płatności telefonem komórkowym czy zegarkiem. To proste i funkcjonalne rozwiązanie, które nie tylko eliminuje tradycyjne karty plastikowe, ale także redukuje nasz negatywny wpływ na środowisko. Brzmi świetnie, prawda?

 

A gdyby mieć w wersji mobilnej swoją kartę do konta? Teraz to możliwe.

 Zobacz

Jak działa karta mobilna?

Karta działa tak, jak tradycyjna karta, ale nie czekasz na jej przygotowanie i przesłanie. Od razu jest dostępna w Twoim telefonie - wystarczy, że masz naszą aplikację mobilną. Płatności są wygodne i proste. Wystarczy, że pójdziesz do sklepu i użyjesz telefonu do płatności zbliżeniowej tak, jak karty - czyli po prostu przyłożysz ją do czytnika. Oczywiście zakupy możesz robić też w sklepach internetowych.
Przeczytaj, jak płać mobilnie w mBanku telefonem lub zegarkiem.

Do Google Pay kartę dodasz szybciej bez konieczności przepisywania danych. Jak to zrobić?

Zobacz

 

Bezpieczeństwo

Korzystając z karty bez plastiku, możesz zapomnieć o problemie zagubionych lub zniszczonych kart fizycznych. Wszystkie niezbędne dane karty są przechowywane w telefonie (w aplikacji mobilnej). To oznacza jeszcze większe bezpieczeństwo Twoich transakcji, a także oszczędność czasu i wysiłku związanego z wychodzeniem z domu z tradycyjnym portfelem czy portmonetką.
Przeczytaj, jak bezpiecznie korzystać z karty.


Jak zamówić kartę?

  • wejdź na stronę kart i wybierz kartę dla siebie,
  • w aplikacji: zaloguj się i wybierz: Produkty > Karty > Karty debetowe i kliknij Potrzebujesz nowej karty?
  • w serwisie transakcyjnym: zaloguj się i wybierz zakładkę Produkty > Karty i kliknij Nowa karta