powrót

Zmiana limitów kart, nowa oferta lokat oraz szybkie połączenie z mLinią w aplikacji mobilnej.

Rozwój platform mobilnych to w dzisiejszych czasach kierunek oczywisty. Stale dążymy do tego, by kanał ten był intuicyjny w obsłudze ale równocześnie gwarantował pełnię funkcjonalności tradycyjnego serwisu transakcyjnego czy IVR. Wybór funkcji, które będziemy wdrażać to nie tylko aspekt biznesowy, coraz częściej jest to odpowiedź na Wasze uwagi, prośby czy sugestie. Funkcjonalności, które będą dostępne w nowych wersjach aplikacji mobilnej mBanku są po raz kolejny tego potwierdzeniem.

Zmiana limitów kart w aplikacji mobilnej

Nowa wersja aplikacji mobilnej na platformach Android oraz iOS zawiera możliwość zarządzania limitami kart płatniczych. Jeśli przy bankomacie, czy kasie okaże się, że transakcja nie może zostać zaakceptowana z powodu zbyt niskiego limitu, wystarczy kilka „tapnięć” oraz PIN by limity były zwiększone do odpowiedniej kwoty. Intuicyjne „suwaki” będą ułatwiały modyfikację wysokości limitów właśnie wtedy, kiedy będziesz tego najbardziej potrzebował – na lotnisku, przy bankomacie, w sklepie czy restauracji.Nie musisz się również martwić o zależności między limitami dziennymi i miesięcznymi – suwaki która są od siebie zależne będą modyfikowane równocześnie. Nie jest to nasze ostatnie słowo w kontekście zwiększania usability opisanej funkcjonalności. Docelowo chcemy by zarządzanie limitami stało się jeszcze łatwiejsze i intuicyjne ale o tym wkrótce… Funkcja zmiany limitów jest dostępna po przejściu do szczegółów karty.


Nowa sekcja lokaty

Najnowsza wersja aplikacji na platformę iOS oraz wersja 2.6.0 na Androida to rozszerzona oferta lokat na czele ze specjalną ofertą dedykowana dla użytkowników mobilnych, która lada chwila zostanie udostępniona. Nie sposób pominąć także długo wyczekiwanej lokaty 3-dniowej, oraz reszty ofert, które do tej pory były dostępne tylko w tradycyjnej wersji serwisu transakcyjnego. Wszystkie te oferty prezentowane w całkowicie odmienionej sekcji Lokaty (dostępnej z poziomu bocznego menu aplikacji).

   

Wykres kołowy podsumowujący ilość zgromadzonych na lokatach środków z informacją o planowanym zysku oraz pasek postępu obrazujący ilość czasu do jego osiągnięcia to dopiero początek nowości. Pod wykresem znajdziecie listę lokat ze wskazanym okresem zapadalności, oprocentowaniem i ulokowaną kwotą. Co więcej każda z lokat może posiadać swoją unikalną nazwę, co ułatwia utożsamianie jej z celem oszczędnościowym, a jeżeli interesują Was szczegóły konkretnej lokaty to wystarczy „kliknąć” by zobaczyć kolejny ekran prezentujący więcej informacji.

mLinia na klik

Ile razy zdarzyło Ci się zapomnieć identyfikatora bądź telekodu umożliwiającego zidentyfikowanie się na mLinii w sytuacji kiedy potrzebowałeś pilnie skontaktować się z bankiem? Równolegle ze zmianą limitów kart, w aplikacji pojawi się również możliwość nawiązania szybkiego, ale co najważniejsze – autoryzowanego (czyli jako klient zalogowany), połączenia z konsultantem mLinii. Wystarczy że posiadasz aktywną aplikację mobilną i z pulpitu bądź menu głównego aplikacji wybierzesz ikonę słuchawki.

   

Kolejną zaletą rozwiązania jest fakt że połączenie z konsultantem dzięki funkcjonalności mLinia na klik możliwe jest również w sytuacji kiedy kanał telefoniczny jest zablokowany. W ramach połączenia z konsultantem możliwe jest np. złożenie wniosku o kredyt samochodowy, kartę kredytową czy realizacja dyspozycji, co uzupełnia funkcjonalności których w chwili obecnej brak w aplikacji.

Połączenie z mLinią jest realizowane jako standardowa rozmowa GSM. Opłata za połączenie jest zgodna z opłatą przewidzianą przez operatora wg aktualnego cennika.

Dowiedz się więcej na temat usługi mLinia na klik.


Pobierz aplikacje mobilne mBanku

Google Play    App Store    Windows Phone Store