powrót

Wyróżnij się i płać kartą taką jaką chcesz

Lubisz się wyróżniać? Jesteś indywidualnością? A może najbardziej na świecie kochasz swoją pasję?  Bez względu na to co Tobą kieruje, zaprojektuj własną kartę Visa Foto ze zdjęciem np. ulubionego miejsca, przedmiotu, swojej pasji.


Nie tylko wygląd się liczy…

Visa Foto to karta, która wygląda tak, jak chcesz. Możesz wybrać własne zdjęcie albo skorzystać z przygotowanych przez nas wzorów… a jeżeli znudziło Ci się wybrane zdjęcie i chcesz je zmienić na nowe, pamiętaj, że każdą kolejną kartę możesz zamówić w następny dzień.
Wygląd to jednak nie wszystko, liczy się i wnętrze. Dlatego kartą Visa Foto zapłacisz zbliżeniowo, wypłacisz gotówkę w sklepie przy okazji zakupów, skorzystasz też ze zniżek w sklepach przy płatności kartą (sprawdź mOkazje i nasz program rabatowy).

Kartę będziemy wydawać między innymi do: eKonta standard, eKonta z darmowymi bankomatami, eKonta mobilnego, eKonta plus, mKonta Multi Comfort i mKonta Multi Active.

 

Visa foto Visa foto Visa foto


 Dowiedz się więcej o Visa Foto

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe warunki, które musi spełniać zdjęcie umieszczone na karcie oraz opłaty i prowizje z nią związane, określone są w Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, Taryfie Prowizji i Opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki za granicą w walucie innej niż waluta, w której jest prowadzony rachunek, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 5,9% od wartości transakcji. Opłata interchange dla kart debetowych mBanku wynosi 0,2 % wartości transakcji. Zdjęcia udostępnione w galerii kart nie mogą być edytowane, ani zmieniane.