powrót

Zapłać kartą kredytową jeszcze zanim ją otrzymasz

Niedawno do naszej oferty wprowadziliśmy możliwość dokonywania płatności telefonem, jeszcze przed otrzymaniem i aktywowaniem karty plastikowej. Nasza propozycja dotyczyła jednak tylko kart debetowych. Teraz rozwiązanie wprowadzamy również dla kart kredytowych. 

Płatności kartą bez karty

Na czym to polega? Tuż po wydaniu karty, dodasz ją do Androida Pay w aplikacji mobilnej mBanku.
W tym procesie zdefiniujesz PIN do karty, którym będziesz potwierdzać wszystkie transakcje (zarówno dokonywane telefonem, jak i później kartą plastikową).
W tym samym czasie będziesz też czekać na przesyłkę, ze standardową kartą plastikową.
Po jej otrzymaniu należy ją aktywować. Wtedy będziesz w pełni korzystać z możliwości swojej karty, np. wypłacać pieniądze z bankomatu.
Rozwiązanie dotyczy kart MasterCard.

Krócej niż minuta – tyle trwa proces dodania karty do Androida Pay. Jak to zrobić?

Proces uruchomienia nowej karty w aplikacji mobilnej będzie trwał mniej niż minutę.
W sekcji Finanse-> Karty, wybierz tę Do aktywacji.  W kolejnym kroku Dodaj Kartę i ustaw docelowy PIN.  Aplikacja poprosi Cię o autoryzację. Przejdź do procesu dodawania karty do Androida Pay. 
Zobacz jakie to proste.


 

Zapłać kartą Zapłać kartą Zapłać kartą
Zapłać kartą Zapłać kartą  


 

Nota prawna:
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Usługa dostępna jest dla kart MasterCard i telefonów z systemem operacyjnym Android ™. Szczegółowe informacje na temat usługi dostępne są w Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. w ramach Android Pay, dostępnych na www.mbank.pl/indywidualny/aplikacja-mobilna/funkcje-zaawansowane/karta-zwirtualizowana. Aby móc korzystać z nowej wersji aplikacji mobilnej mBanku, niezbędne jest urządzenie z zainstalowanym systemem operacyjnym Android - minimum wersja 4.4.