powrót

Zmieniamy cennik, regulaminy i Tabele oprocentowania

Zmienimy cennik Twoich produktów i usług, tabele oprocentowania oraz regulaminy w mBanku. Wprowadzamy przede wszystkim zmiany w limitach autoryzacyjnych oraz tymczasową blokadę karty. Będziemy też informować Cię o powodach odmowy płatności kartą.
Zapoznaj się ze wszystkimi zmianami.

1. Zmiany w cenniku

1.04.2018 r. obniżamy warunki kwotowe zwalniające z opłaty za prowadzenie rachunku mKonto Aquarius Intensive. By konto było darmowe wystarczy że:
- wpłacisz na rachunek min. 7 000 zł (dotychczas 10 000 zł), lub
- na swoich rachunkach osobistych będziesz mieć min. 100 000 zł (dotychczas 200 000 zł), lub
- przeprowadzisz na swoim rachunku maklerskim transakcje na min. 100 000 zł (dotychczas 200 000 zł).

16.05.2018 r. wycofujemy ze sprzedaży rachunek mKonto Aquarius. Jeśli masz to konto, nic się dla Ciebie nie zmieni. Opłaty i warunki pozostawiamy bez zmian.

Wprowadzamy zmiany w ubezpieczeniach kart i kredytów.
Nie będziemy oferować ubezpieczeń do: rachunków, kart debetowych, kredytowych oraz kredytów.  Jeśli masz te ubezpieczenia, nic się dla Ciebie nie zmieni. Opłaty i warunki pozostają bez zmian. O dokładnej dacie i szczegółach zmian poinformujemy Cię w oddzielnej wiadomości.

Nowy cennik obowiązuje od 15.03.2018 r.

2. Zmiany w regulaminach

5.04.2018 r. zmieniamy regulamin otwierania i prowadzenia rachunków

- Wprowadzamy nową formę zawarcia umowy – elektronicznie za pośrednictwem wideo w aplikacji mobilnej. Mogą z niej skorzystać osoby pełnoletnie z dowodem osobistym, które w momencie składania wniosku o rachunek nie są naszymi Klientami. Datę, od kiedy skorzystasz z tego rozwiązania, umieścimy na naszej stronie.

5.04.2018 r. zmieniamy regulamin kart debetowych i kredytowych
- Upraszczamy limity autoryzacyjne dla kart. Rezygnujemy z miesięcznych limitów i upraszczamy dzienne. Zostawiamy limity na zakupy w sklepie, w internecie i na wypłaty gotówki.

- Wprowadzamy tymczasową blokadę karty. Już w krótce w razie potrzeby zablokujesz tymczasowo kartę lub wybrane transakcje (zbliżeniowe, zagraniczne z fizycznym okazaniem karty). Zrobisz to samodzielnie w serwisie transakcyjnym lub w aplikacji mobilnej.

- W aplikacji mobilnej i serwisie transakcyjnym dostaniesz informację o ostatnich powodach odmowy płatności kartą. Znajdziesz tam wyjaśnienie, co zrobić, aby następnym razem transakcja się powiodła..

Te zmiany będą Cię obowiązywały od 16.05.2018 r.

- Wprowadzamy mobilną autoryzację dla płatności kartą 3D - Secure. Kod 3-D Secure przekazujemy w formie powiadomienia w aplikacji mobilnej dla wszystkich, którzy korzystają z Mobilnej autoryzacji. Datę, od kiedy skorzystasz z tego rozwiązania, umieścimy na naszej stronie.

- Zmieniamy nazwę Android Pay na Google Pay.

- Jeśli zgubisz kartę do konta lub zostanie Ci skradziona będziemy odpowiadali za transakcje powyżej 50 EUR. Aktualnie jest to 150 EUR, a 50 EUR tylko dla transakcji zbliżeniowych.

4.04.2018 r. zmieniamy regulamin udzielania kredytów i pożyczek hipotecznych
- Wprowadzamy nowe cele kredytowania: na zakup lokalu użytkowego na potrzeby wynajmu oraz spłatę zobowiązań w innych bankach.
- Wprowadzamy możliwość ustanowienia zabezpieczenia kredytu oraz pożyczki na spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu/ domu jednorodzinnego.
- Zmieniamy opis typowej nieruchomości mieszkalnej.

3. Zmiany tabeli oprocentowania

16.05.2018 r. wycofujemy ze sprzedaży rachunek mKonto Aquarius. Jeśli masz to konto, nic się dla Ciebie nie zmieni. Opłaty i warunki pozostawiamy bez zmian.

Nowe Tabele stóp procentowych obwiązują od 15.03.2018 r.

Wykaz wszystkich zmian

Nowy cennik
Tabela stóp procentowych
Regulamin otwierania i prowadzenia rachunków
Regulamin kart debetowych
Regulamin kart kredytowych
Regulamin udzielania kredytów i pożyczek hipotecznych
Regulamin korzystania z kart płatniczych w ramach Google Pay
Limity autoryzacyjne dla kart debetowych
Limity autoryzacyjne dla kart kredytowych

Kategorie:

Oferta indywidualna