powrót

Zmieniamy się dla Ciebie, sprawdź szczegóły

Chcielibyśmy Cię poinformować o zmianach w naszych regulaminach. Wiele z nich podyktowanych jest przede wszystkim Twoją wygodą i bezpieczeństwem.

Zmniejszamy dzienny limit kwotowy na przelewy internetowe z 500 000 do 50 000 tyś. Pamiętaj, że w serwisie transakcyjnym możesz go dopasować do swoich potrzeb. Jak to zrobisz? Zaloguj się do serwisu transakcyjnego, wybierz Ustawienia, a następnie Limity i autoryzacje.
Pamiętaj, dzienny limit kwotowy operacji dotyczy momentu zlecania przelewów danego dnia, a nie momentu faktycznego obciążenia rachunku.

Obniżamy maksymalny poziom oprocentowania dla kredytu gotówkowego, odnawialnego i mPożyczki. Oznacza to, że nie wzrośnie ono powyżej tego poziomu, nawet gdyby w przyszłości rosły stopy procentowe, np. w przypadku niekorzystnych warunków rynkowych.

Większość z nas nie lubi paragrafów. Dlatego zmieniamy grafikę i upraszczamy język regulaminów: kart debetowych i lokat. Wierzymy, że nowa forma ułatwi Ci ich czytanie i będzie bardziej zrozumiała.

Wprowadzamy jeden, wspólny Regulamin otwierania i prowadzenia lokat dla klientów indywidualnych, firmowych i private banking. Dodatkowo, informacje o tym dlaczego i jak możemy zmienić oprocentowanie lokaty i Tabelę oprocentowania znajdziesz w Regulaminie rachunków dla osób fizycznych.

Jeżeli masz rachunek: mKonto Intensive, mKonto Aquarius, mKonto Aquarius Classic, nie będziesz mógł korzystać z usługi Pakiet, ponieważ wszystkie benefity z nią związane masz już w swoim rachunku. O dacie wyłączenia usługi powiadomimy Cię na naszej stronie.

Dodatkowo:
Informacje o usłudze wielowalutowej, oferowanej dla kart do konta, znajdziesz w Regulaminie kart debetowych.

O tych i innych zmianach przeczytasz w wykazie zmian. Dowiesz się, które dokumenty zmieniamy i kiedy zmiany wchodzą w życie. Zajrzyj tam, może któryś szczegół będzie dla Ciebie ważny.

Szczegółowy wykaz zmian
Regulamin otwierania i prowadzenia lokat
Regulamin kart debetowych
Regulamin kart kredytowych
Regulamin kredytu odnawialnego
Regulamin kredytu gotówkowego
Regulamin udzielania mPożyczki
Warunki usługi Pakiet dla osób fizycznych

Kategorie:

Oferta indywidualna