powrót

Długa przerwa w dostępie do banku

Chcemy dostarczać Ci jak najlepszą jakość usług. Czasem więc musimy modernizować systemy, a to wymaga, żebyśmy zorganizowali przerwę w dostępie. Dlatego w najbliższą niedzielę, tj. 21 czerwca br. przeprowadzimy prace techniczne. Oznacza to, że część naszych usług będzie niedostępna dłużej niż zwykle.

Zobacz co i w jakich godzinach nie będzie działało:

 

  • Karty

W godzinach 02:00 – 09:30 nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz gotówki z bankomatu oraz nie skorzystasz z wpłatomatu. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 02:00 – 12:30.

  • Serwis transakcyjny i aplikacja mobilna

Pomiędzy godziną 02:00 – 12:30 nie zalogujesz się na swoje konto w internecie i nie skorzystasz z aplikacji mobilnej. Nie złożysz też żadnego wniosku między godziną 01:30 – 13:30.

  • mLinia

Podczas przerwy nie mamy wglądu w Twoje dane związane z bankiem, dlatego w tym czasie nie zrealizujesz żadnej operacji.


Jak możesz się przygotować?
Prosimy, wszystkie ważne przelewy zleć wcześniej. Jeśli masz plany na weekend, prosimy wypłać gotówkę.


Przerwa dla klientów z obszaru MSP i Korporacje


W godzinach 02:00 – 09:30 nie będą działały także karty dla klientów obsługiwanych w ramach MSP i korporacje. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 02:00 – 12:30.Pozostałe kanały dostępu, w tym mBank CompanyNet będą działały bez zmian.


Przypominamy, że wszystkie aktualne informacje o przerwach znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Przepraszamy za utrudnienia