powrót

Zmieniamy limity dla przelewów ekspresowych oraz niektóre limity autoryzacyjne dla kart

30 lipca 2020 r. zmieniliśmy limity dla płatności z rachunków oraz limity autoryzacyjne dla kart. Co i gdzie się zmienia?

Limity dla płatności z rachunków

  • Przelewy ekspresowe


Zwiększymy kwotowe i ilościowe limity na przelewy ekspresowe. Wkrótce zrobisz 3 takie przelewy jednego dnia, a wysokość każdego z nich nie będzie mogła przekroczyć 10.000 zł. Teraz możesz zlecić maksymalnie 2 przelewy dziennie, a wysokość każdego z tych przelewów nie może przekroczyć 5.000 zł.
 

  • Konto na selfie, a przelewy które zlecasz na mLinii


Otwierasz konto na selfie? Masz limit domyślny na przelewy, które zlecasz na mLinii. Jeśli potwierdzisz swoją tożsamość w placówce, zniesiemy limit na te przelewy.

Limity autoryzacyjne dla kart
 

  • Limity autoryzacyjne dla kart do konta


Niedługo w naszej ofercie pojawi się nowa karta - Mastercard Mobilna. Zajrzyj do wykazu zmian, aby zobaczyć jakie ma limity autoryzacyjne. Więcej o samej karcie dowiesz się wkrótce z naszych stron.
 

  • Tymczasowe limity autoryzacyjne dla nieaktywowanych kart debetowych i kredytowych


Wprowadzamy tymczasowy dzienny limit na wypłatę gotówki, który wynosi 2.000 zł. Limit ten ustawimy dla Twojej karty debetowej, której jeszcze nie od nas nie otrzymałeś, ale jej numer i kod CVV2 widzisz już w aplikacji mobilnej. Zniesiemy go, gdy aktywujesz kartę.

 

Zestawienie dokumentów

 

Kategorie:

Oferta indywidualna