powrót

mBank się zmienia

25 listopada mBank zastąpił nazwy BRE Bank i MultiBank. W wyniku tych zmian oferta banku poszerzona została o dwa nowe segmenty ofertowe MSP i korporacje oraz Private Banking.
Jednocześnie nazwa mBank S.A. stała się też oficjalną nazwą banku, dotychczas formalnie funkcjonującego na rynku polskim jako BRE Bank S.A.
Proces rebrandingu w Grupie BRE Banku (obecnie Grupie mBanku) rozpoczął się w czerwcu 2013 r. od zmiany logotypu internetowego mBanku. W tym samym czasie klienci zyskali także dostęp do nowego – jednego z najnowocześniejszych na świecie – serwisu. Formalna zmiana nazwy to zwieńczenie drugiego etapu rebrandingu.

Najważniejsze zmiany dla klientów to:

Nowy sposób logowania do serwisów transakcyjnych

Klikając w przycisk „Zaloguj” w prawym górnym rogu strony pojawi się pasek z wyborem jednego z cztrech dostępnych dla klientów mBanku systemów transakcyjnych:
mBank – dotychczasowy oraz nowy serwis transakcyjny dla klientów mBanku
Private Banking – dla klientów dawnego BRE Private Banking & Wealth Management
mBank CompanyNet – dla klientów korzystających z dawnego systemu iBRE
mBank – dawny MultiBank – dla klientów MultiBanku

Dodatkowe zakładki na stronie mBanku

Na stronie informacyjnej mBanku pojawiły się nowe zakładki z ofertą dla MSP i korporacje oraz klientów Private Banking. Treści na nich zawarte przeniesione zostały z dotychczasowego serwisu informacyjnego BRE Banku, który 25 listopada został wyłączony.

Placówki

mBank zyskał sieć placówek. Logo na placówkach dotychczasowego MultiBanku i BRE Banku zmieni się na logo mBanku. Proces ten będzie rozłożony w czasie i zakończy się w lutym 2014 roku.

Sprawdź co jeszcze oznacza jedna marka:


dotychczasowi klienci mBanku
dotychczasowi klienci BRE Banku

dotychczasowi klienci BRE Private Banking
dotychczasowi klienci MultiBanku

Kategorie:

MSP i Korporacje