powrót

Ankieta magazynu Euromoney. Zagłosuj na mBank

Szanowni Państwo,


Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w ankiecie organizowanej przez magazyn finansowy Euromoney. Dzięki niej będziecie Państwo mogli wypowiedzieć się na temat poziomu usług finansowych oferowanych przez obsługujące Państwa banki.

Pod linkiem CashManagementServey znajdą Państwo ankietę - Corporate Survey (non-financial corporates/state agencies/public sector companies). Udział w badaniu dla firm krajowych zajmuje ok. 20 minut. Ankieta jest aktywna do 11 maja 2018 r. włącznie.

Jeśli zdecydują się Państwo wyrazić swoją opinię w ankiecie, bardzo prosimy o uważne wpisanie danych o Państwa firmie, jak również Państwa danych kontaktowych. Euromoney zobowiązuje się do zachowania poufności tych danych, niemniej wykorzystuje je do weryfikacji ważności głosów, eliminując m.in. głosy zdublowane albo inne, które nie wskazują na oddanie w imieniu klientów korporacyjnych.

Ankieta ta skierowana jest do dyrektorów finansowych, skarbników oraz księgowych zatrudnionych w przedsiębiorstwach, stosujących usługi zarządzania środkami finansowymi na poziomie krajowym, regionalnym lub globalnym. Usługi te, zwane powszechnie bankowością transakcyjną (cash management), należy rozumieć szeroko, wliczając w nie m.in. zarządzanie należnościami krajowymi, transfery zagraniczne, automatyczne zarządzanie płynnością, usługi gotówkowe, itp.

Przystępując do badania, mają Państwo możliwość wskazania banków, z oferty których korzystacie. Na liście znajduje się również mBank i dlatego chcielibyśmy zachęcić Państwa do udziału w badaniu Euromoney.

mBank był oceniany w tym badaniu w poprzednich latach. Państwa głosy zapewniły nam wówczas wysokie, 3 miejsce w kategorii „Domestic Cash Manager Poland”. Tak wysoka nota jest dla naszego banku potwierdzeniem znaczenia na krajowym i regionalnym rynku bankowości transakcyjnej oraz motywacją do dalszego rozwijania oferty produktów i usług cash management. Udział w tegorocznej ankiecie traktujemy w kategoriach prestiżowego wyzwania, dającego nam szansę sprawdzenia naszych kompetencji w badanym obszarze. Możliwość poznania Państwa opinii o oferowanych przez nas bankowych usługach ma dla nas wyjątkowe znaczenie Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wzięcie udziału w internetowym badaniu, wpisanie w odpowiednim kontekście mBanku i wyrażenie swojej opinii o znaczeniu i jakości naszych usług.

Państwa głos ma dla nas ogromne znaczenie! Bardzo prosimy o poświęcenie kilku minut i wyrażenie opinii o naszych usługach. Wynik ankiety zostanie opublikowany w październikowym wydaniu magazynu Euromoney.


Z wyrazami szacunku,
mBank S.A.
 

Kategorie:

MSP i Korporacje