powrót

Ankieta magazynu Euromoney. Zagłosuj na mBank

Dzień dobry,

chcemy zaprosić Państwa do udziału w ankiecie organizowanej przez magazyn finansowy Euromoney. Dzięki niej będziecie Państwo mogli wypowiedzieć się na temat poziomu usług finansowych oferowanych przez obsługujące Państwa banki. Pod linkiem Cash Management Survey znajdą Państwo ankietę dla firm. Udział w badaniu dla firm krajowych zajmuje ok. 15 minut. Ankieta jest aktywna do 10 maja 2019 r. włącznie.

Jeśli zdecydują się Państwo wyrazić opinię w ankiecie, prosimy o uzupełnienie danych o Państwa firmie oraz danych kontaktowych. Euromoney zobowiązuje się do zachowania poufności tych danych, wykorzystuje je do weryfikacji ważności głosów. Eliminuje m.in. głosy zdublowane albo takie, które oddano w imieniu klientów korporacyjnych.

Ankietę wypełniają dyrektorzy finansowi, skarbnicy oraz księgowi. Dotyczy przedsiębiorstw, w których zarządza się środkami finansowymi na poziomie krajowym, regionalnym lub globalnym. Usługi te, zwane powszechnie bankowością transakcyjną (cash management), obejmują m.in. zarządzanie należnościami krajowymi, transfery zagraniczne, automatyczne zarządzanie płynnością, usługi gotówkowe, itp.

W samym badaniu, mają Państwo możliwość wymienienia banków z oferty, których korzystacie. Na liście znajduje się również mBank i dlatego chcielibyśmy zachęcić Państwa do udziału w badaniu Euromoney.

mBank, oceniano w tym badaniu w poprzednich latach. Państwa głosy zapewniły nam wówczas 1 miejsce w kategorii „Best Service Cash Management Bank” oraz wysokie, 3 miejsce w kategorii „Domestic Cash Manager Poland”. Takie noty potwierdzają znaczenie banku na krajowym i regionalnym rynku bankowości transakcyjnej. Motywują nas do rozwoju oferty produktów i usług cash management. Udział w takich ankietach daje nam szansę sprawdzenia kompetencji w badanym obszarze. Możliwość poznania Państwa opinii o oferowanych przez nas bankowych usługach ma dla nas duże znaczenie. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o udział w internetowym badaniu, opis w odpowiednim kontekście mBanku oraz opinię o znaczeniu i jakości naszych usług.

Państwa głos ma dla nas ogromne znaczenie! Bardzo prosimy o kilka minut zaangażowania i opinię o naszych usługach.

Zespół mBanku

 

Kategorie:

MSP i Korporacje