powrót

Jedź na OFF Festival z mBankiem

Jak zapewne wiecie, mBank już po raz siódmy  został mecenasem najważniejszego wydarzenia alternatywnego w Polsce - OFF Festivalu.
Standardowo, w pierwszy weekend sierpnia, czyli 2-4.08.2013 r. w katowickiej Dolinie Trzech Stawów, zatopicie się w dźwiękach fantastycznej muzyki i oddacie niezwykłej atmosferze Festiwalu.

W tym roku specjalnie dla Was zagrają tacy wykonawcy jak: The Walkmen, Solange, Labyrinth Ear, Austra, Molesta, Skalpel czy Rebeka. Będą również wisienki na torcie, a raczej jedna dynia ;) - The Smashing Pumpkins, My Bloody Valentine oraz Deerhunter. Różnorodność repertuaru w tym roku jest naprawdę zaskakująca. Zapewne jak wszyscy, z ogromnym zaciekawieniem i ekscytacją oczekujemy występu Zbigniewa Wodeckiego w towarzystwie Mitch & Mitch.

Przypominamy, że w 2012 OFF Festival zdobył prestiżową nagrodę European Festival Award w kategorii Najlepszy Festiwal Średniej Wielkości.

Jedno jest pewne, będzie fantastycznie!

Baw się na OFF Festivalu i zyskaj 19 PLN zwrotu z mOKAZJAMI w mBanku


Skorzystaj z mOKAZJI na OFF Festiwal i kup OFF Karnet Trzydniowy na wszystkie koncerty w dniach od 2 do 4 sierpnia 2013 r. w Dolinie Trzech Stawów za 190,00 PLN.

Szczegóły oferty:
- wybierz mOKAZJĘ na OFF Festiwal
- zyskaj 19 PLN rabatu na zakup jednego trzydniowego karnetu (bez pola namiotowego) w cenie 190 PLN w sklepie www.offsklep.pl
- zwrot przysługuje tylko za płatności dokonane kartami mBanku w kwocie 190 PLN
- zobacz gdzie skorzystać z tej oferty

Dołącz do mOKAZJI - zarabiaj na zakupach....

https://apps.facebook.com/mokazje/

Oferta ważna do 31.07.2013 r.

Nie może Was zabraknąć!

Śledźcie nasz blog, niedługo przedstawimy Wam kolejne nowiny dotyczące OFF Festivalu.