powrót

Zaprojektuj OFF Tshirt i wygraj bilet na OFF Festival

Jak informowaliśmy Was kilka dni temu na naszym blogu, mBank już po raz siódmy  został mecenasem najważniejszego wydarzenia alternatywnego w Polsce - OFF Festivalu.
Już w pierwszy weekend sierpnia, czyli 2-4.08.2013 r. w katowickiej Dolinie Trzech Stawów, będziecie bawić się przy dźwiękach fantastycznej muzyki. Oprócz dobrej zabawy i pozytywnej atmosfery, w tym roku możecie liczyć na wiele atrakcji.
mBank przygotował dla Was:
- wyjątkową kartę przedpłaconą, przygotowaną specjalnie na tegoroczną edycję OFFa, którą zdobędziecie na terenie samego festiwalu,
- unikalne i jeszcze nigdzie niedostępne gadżety mBanku,
- specjalne strefy wypoczynku, gdzie na wygodnych pufach i leżakach pozwolicie odpocząć zmęczonym nogom, oraz doładujecie akumulatory popijając przepyszną kawę.

Nie bylibyśmy jednak sobą, bez specjalnie zorganizowanego dla Was na tę okazje konkursu.

Zaprojektuj „OFF T-shirt” – zasady konkursu

Konkurs skierowany jest do wszystkich Klientów mBanku, którzy zrealizują nasze zadanie konkursowe, polegające na zaprojektowaniu koszulki nawiązującej do tegorocznego OFF festivalu, a także mBanku.
Pace konkursowe należy wysyłać w formacie jpg na adres mailowy: off-festival@mbank.pl do dnia 22 lipca 2013 r., do godziny 12:00.
Uczestnik Konkursu zobowiązany jest dodatkowo w wiadomości mailowej zawierającej Pracę konkursową o zamieszczenie następujących informacji:
a/    imię lub imiona, nazwisko, numer PESEL, adres korespondencyjny oraz numer telefonu komórkowego Uczestnika Konkursu,
b/    oświadczenia: „Niniejszym oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BRE Bank SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 18.

Nasza komisja Konkursowa oceni nadesłane Prace konkursowe pod względem ich kreatywności, oryginalności pomysłu i wybierze spośród nadesłanych Prac konkursowych 10 najlepszych, których autorzy otrzymają pojedyncze zaproszenie na OFF Festival 2013 r.

Konkurs trwa od dnia 9 lipca do 22 lipca 2013 r.

Laureaci Konkursu zostaną powiadomieni o wygranej mailowo 24 lipca 2013 r.

Regulamin Konkursu „OFF T-shirt”...


Warto być czujnym  nadal. Nie mamy zamiaru zachować biletów dla siebie. Obserwujcie co się dzieje w temacie OFF Festivalu również w mediach społecznościowych. Nasz mBankowy Facebook szykuje dla Was już kolejne niespodzianki :)

Jeżeli Wasi znajomi mają również ochotę jechać z Wami na OFF Festiwal, a nie mają konta w mBanku, dla nich również przygotowaliśmy coś wyjątkowego - 50% zwrotu kosztów za bilet na OFF-a!

Sprawdźcie jak mogą skorzystać z promocji…