powrót

V Akcja mKlienci Dzieciom

Akcja Wigilijna

 

Rozpoczynamy V Akcję mKlienci Dzieciom, w której będziemy zbierać środki na cele statutowe fundacji współpracujących z mBankiem. Akcja potrwa do 1 marca 2008 r. Jeśli chcesz pomóc, możesz przelać dowolną kwotę za pomocą bezpłatnej usługi mTRANSFER.

 

Fundacje współpracujące z mBankiem:

 


 

Fundacja „Kolorowy Świat”

Więcej o fundacji Fundacja została założona w maju 2003 roku. Celem Fundacji jest pomoc dzieciom pokrzywdzonym przez los ze względów społecznych czy też zdrowotnych. Ponadto Fundacja pomaga instytucjom działającym na rzecz dzieci - takim jak: szpitale, ośrodki rehabilitacyjne, domy dziecka.

 

Przejdź do mTRANSFER Więcej o fundacji

 


 

Fundacja dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi „Krwinka”

Więcej o fundacji Fundacja „Krwinka” powstała w 1996 roku z inicjatywy rodziców dzieci cierpiących na choroby nowotworowe. Jest organizacją działającą na terenie całego kraju. Celem działalności Fundacji jest pomoc dzieciom dotkniętym chorobami nowotworowymi, ich rodzicom oraz klinikom, w których są leczone.

Przejdź do mTRANSFER Więcej o fundacji

 


 

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce

Więcej o fundacjiStowarzyszenie jest organizacją pożytku publicznego, które niesie pomoc dzieciom opuszczonym, osieroconym oraz z rodzin patologicznych. SOS Wioski Dziecięce w Polsce zostało zarejestrowane w 1994 r. Obecnie prowadzi 4 Wioski SOS i ma pod opieką 440 dzieci i młodzieży.

Przejdź do mTRANSFER Więcej o fundacji

 


 

Fundacja „Gajusz”

Więcej o fundacji Fundacja jest organizacją pozarządowa, pomagającą dzieciom przewlekle i nieuleczalnie chorym, głównie onkologicznie oraz ich rodzinom. Ponadto prowadzi Hospicjum Domowe, wypożycza sprzęt medyczny, kupuje leki, wspiera socjalnie i duchowo małych pacjentów. Fundacja pomaga również dzieciom - ofiarom wypadków komunikacyjny.

Przejdź do mTRANSFER Więcej o fundacji

 

 

 


 

Fundacja „Mam marzenie”

Więcej o fundacjiFundacja powstała, aby spełniać marzenia polskich dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność fundacja dostarcza chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Przejdź do mTRANSFER                                                 Więcej o fundacji