powrót

Czas na zmiany - wyłączenie dotychczasowej wersji systemu transakcyjnego

Po sześciu miesiącach od uruchomienia nowej platformy transakcyjnej nastał moment, w którym decydujemy się pożegnać z dotychczasowym serwisem. Wszyscy klienci mBanku uzyskali już dostęp do nowej platformy. Zapowiadany wcześniej proces przemiany będzie postępował stopniowo i każdy z Was otrzyma od nas indywidualny komunikat dotyczący daty wyłączenia starego systemu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nawet najmniejsza zmiana, wymaga odpowiedniego przygotowania z punktu technicznego, jak i stopniowej adaptacji użytkowników. Przez ostatnie miesiące słuchaliśmy Waszych sugestii, tak by jeszcze lepiej dostosować nowy serwis do  Waszych potrzeb. Obecnie jesteśmy w pełni gotowi na zamknięcie dotychczasowego systemu. Nowa platforma mBanku umożliwia dostęp do każdej funkcji znanej z dotychczasowej wersji serwisu i wiele więcej.

Przygotowany specjalnie dla Was nowy serwis transakcyjny to przyjazny wygląd, intuicyjna nawigacja, nowatorskie rozwiązania technologiczne, nie stosowane do tej pory na taką skalę w bankowości internetowej oraz ponad 200 funkcji i usprawnień, przynoszących wymierne korzyści finansowe. Dzięki mOkazjom  jesteście w stanie zaoszczędzić nawet 760 zł na jednych zakupach.

Dla osób, które dotychczas nie poznały nowego serwisu, utworzyliśmy specjalną sekcję w serwisie informacyjnym zawierającą przydatne informacje, filmy instruktażowe oraz najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi. Pomocy w obsłudze serwisu udzielają także pracownicy mLinii pod numerem telefonu 801 300 800 oraz Eksperci on-line.

Dzięki nowemu systemowi korzystanie z mBanku jest łatwiejsze. Dowodem na innowacyjny charakter tego przedsięwzięcia oraz jego zaawansowanie technologiczne są międzynarodowe nagrody. W globalnym konkursie „Distribution and Marketing Innovation Awards”, nowy mBank wyprzedził 158 banków z 54 krajów na pięciu kontynentach. Nowa platforma transakcyjna nagrodzona została także tytułem „Best of Show” na najważniejszych konferencjach poświęconych innowacjom w finansach – Finovate.

Dowiedz się więcej...
Wyłączenie dotychczasowego serwisu transakcyjnego - pytania i odpowiedzi...